Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as nem független nők, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as nem független nők, ti is gondoltok erre?

Figyelt kérdés

Harmincas éveim elején járok. Régóta nem vagyok független és örök hűséget esküdtem, szóval ne írjatok!


Egyre többször gondolok arra, hogy tinédzser éveimet talán nem a könyvtárban kellett volna töltenem.

A férjem előtt voltam pár férfival, de számtalan "lehetőséget" elhalasztottam.

Anno büszke voltam arra, hogy nem volt sok partnerem.

Most meg csak azt sajnálom, hogy hányszor mondtam nemet

:-D



jan. 14. 23:59
1 2
 11/19 Kustany ***** válasza:
63%
A kíváncsiságod nem fog nyugtot hagyni. Vagy a férjeddel újítjátok meg teljesen a nemi életeteket, vagy keresni fogsz magadnak rövid kalandokat.
jan. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a baj az,hogy mostanába mondasz nemet másfèrfiak,pasik közeledésére!

Főleg,ha otthon,a férjedtől nem kapsz meg valamit az ágyban,vagy nem úgy,ahogy azt Te szeretnéd!


Félre ne èrts,a kapcsolatodhoz semmi közöm,csak tapasztalatból mondom,persze èn ilyen vagyok,más meg másfajta,De èn inkább vagyok egyedül,tehát szingli,mint benne èljek egy olyan kapcsolatba,ahol valamièrt nem èrzem magam boldognak,vagy kielégültnek minden tèren!!!


Egy szingli 40-es hetero pasi!

jan. 15. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
Mindig azt bánjuk jobban amit nem tettünk meg, nem azt amit megtettünk.
jan. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen jöttem össze a férjemmel. Soha életemben nem is láttam (élőben) más faxt. Rengeteg pasit utasítottam el.


Nem nem bánom! Sőt! megkapunk mindent egymástól (lelkileg is szexuálisan is) s emiatt nem vagyunk másra.


Sztem nálad is inkább az a baj hogy vmit nem kapsz meg a férjedtől. (Rajongás, bók, szex stb)


Tudatosan javítsatok rajta, forduljatok egymás felé.


Ha ezután sem múlik a vágyad akkor keressetek megoldást (swinger, hármas, válás stb)

jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem gondol néha arra mit hagyott ki?
jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a férjeddel és irány a swinger!
jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár csak jóval később jött elő nálam, de én is pont így vagyok.
jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

#13 "Mindig azt bánjuk jobban amit nem tettünk meg, nem azt amit megtettünk."


Uh, na igen! Ez pontosan így van🙃

jan. 16. 23:43
 19/19 A kérdező kommentje:

Az első komment kicsit mélyre ment. Nem vagyok férfi. És boldogtalan?!

Ez tükröződött a soraimból?!

(nem fogok félrekefèlni, csak azért mert nosztalgikus hangulatban belegondoltam, hogy hány férfival bújhattam volna ágyba 10+ éve.)

jan. 16. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!