Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2. Unokatertverrem akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2. Unokatertverrem akivel nagyon ritkan talakozunk es kiskorunkba meg nem is talalkoztunk, nagyon erzem h mindketten kivanjuk egymast, ez tudom beteg, de gumiba pl mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon bejovunk egymasnak szerintem nem kerdes, csak azert csak rokonok vagyunk tudom h ez nem normalis de megis ez van

jan. 16. 13:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Tőlem mindent is, nyomassátok, aztán majd pár év múlva mindenki hibás az elcseszett életetek miatt, és mindenki hülye, a szülők, a környezet, mi is, hogy miért nem mondtuk, hogy "ne"... Bizonyos kúltúrákban ugye családon belül is, vagy közeli rokonságban is, aztán, meg hoppá, szarul alakult a genetika, zsupsz be a lelencek közé.. Amúgy, meg tök mindegy, ha a mi véleményünk dönt, már ez is egy szegénységi bizonyítvány.
jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
20%

Undorító

A szüleitek TESTVÉREK

jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
#12: másodunokatestvérnél a nagyszülők testvérek. Attól még valahol a nagyobb család tagja és nem egy vadidegen. A törvény nem tiltja, de attól még nem kell elállatiasodni és ösztönlénynek lenni.
jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%

Jah lemaradt a “2.”


Akkor meg a nagyszülők testvérek

Az is undorító

jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%
11. Miröl prédikálsz? "szarul alakult a genetika" Mitöl, ha gumival védekeznek???
jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Basszus,annyi hülye van,ne is haragudjatok...

Akik itt írják,hogy undorító valószínűleg olyan helyzetben van,mint én.Az összes unokatestvéremmel együtt nőttem fel.Eszembe se jutna!!!

De a 15

jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szóval.

A 15nek és néhánynak igaza van.

Mi van,ha összejössz valakivel és pár év múlva kiderül,hogy annó valaki félredugott és a rokonod?

Azonnal fordul minden a fejedben és máris undorítónak látod?

16os

jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az sem biztos, hogy a kérdező mondja jól...


Szóval kérdező...kik a családi lépcsőfokon az első édestestvérek?

jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nyugi tudom hogy a 2. Unokatesom…
jan. 17. 09:04
 20/22 anonim ***** válasza:

Ki az idősebb és mennyivel?

Egyébként biztos vagy abban h ő is akar tőled valamit?


Ha igen először nem ártana hülyeség előtt elbeszélgetni..

jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!