Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem elég szabad ilyet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem elég szabad ilyet? Vagy simán romlott vagyok?

Figyelt kérdés

Ha nem elég a szex amit otthon kapok és tényleg csak szex miatt szoktam félrelépni az megbocsátható?

22 éves nő vagyok. Jelenlegi párommal majdnem minden rendben de nem elég a szex.

Előtte gyakran váltogattam a partnereimet és az utolsó egyszer “bedobott” a közösbe egy házibuliban.

Annyira élveztem hogy azóta is igénylem a többszereplős játékokat. Mostani párom nem ennyire nyitott, ezért három négy havonta “meglátogatom” egy vidéki barátnőmet, de közben igazából házi swinger partyra megyek.

Itt kiélem magam. Volt, hogy egyszerre három férfival voltam mint valami szex filmben.

Nos azt szeretném tudni ez erkölcsileg elfogadható? Nyilván a párom nem fogadná el, de van erre a viselkedésre mentség erkölcsi feloldozás?



jan. 20. 21:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%

Nem

Miért nem számítok szerencsétlennel? Vagy szerinted az rendbe van ,hogy hazudgálasz össze vissza hogy erre arra vagy miközben 3 dugnak még szopatnak taknyosra?

jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Kekszakall ***** válasza:
71%
Kamu. Kis hülyegyerek.
jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
80%
Szakitassz **
jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rá büszke. Sőt nagyon zavar. De nem tudok leállni. Ha valaki már próbálta több férfival az tudja milyen additív. Mennyire izgató hogy használnak, merev farkak mindenhol… olyan mintha… le se tudom írni.

Sajnálom hogy ilyen vagyok. De nem tudok ellenállni.

jan. 20. 22:37
 15/26 anonim ***** válasza:
65%
14. Akkor vállald fel magad! A párod elött is. Nagyon sok férfi örülne ilyen partnernek. Én is meg tudlak érteni.
jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Lehet vállalni kellene. De a páromat nem akarom elveszteni. Valahogy le kellene állnom. Itt is sokan azt írták hogy ez nem elfogadható.
jan. 20. 23:40
 17/26 Kekszakall ***** válasza:
19%

Ha ez igaz, amit a címszalagban írtál, akkor egy Rohadt qrva vagy ! Ásd el magad!


Mik ezek a jópofis kommentek?? Komolyan! Az ilyet le kellene puffantani, a társadalom rákfenéke, aljadék! Abberrált!

jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%

Értem a vívódásod, vannak kapcsolódási pontjaink.

Az ócsarló hozzászólás meg hidegen hagy.

jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%

Nem értem a fikázókat. Miért ne lehetne valaki ilyen? Már rég nem a társadalmi elvárások szerint kellene élni az életünket, mert az csak a miénk és a partnereké. Ha magával el tud számolni az ember, minden OK.

Mondjuk az állandó partnert nem lenne rossz tájékoztatni, hátha titokban neki is kevés a szex.

jan. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
27%

Lehet ilyen, csak akkor beszélje meg a párjával.

Az elfogadható.

Az nem elfogadható, ha nem tisztességes.

jan. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!