Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem elég szabad ilyet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem elég szabad ilyet? Vagy simán romlott vagyok?

Figyelt kérdés

Ha nem elég a szex amit otthon kapok és tényleg csak szex miatt szoktam félrelépni az megbocsátható?

22 éves nő vagyok. Jelenlegi párommal majdnem minden rendben de nem elég a szex.

Előtte gyakran váltogattam a partnereimet és az utolsó egyszer “bedobott” a közösbe egy házibuliban.

Annyira élveztem hogy azóta is igénylem a többszereplős játékokat. Mostani párom nem ennyire nyitott, ezért három négy havonta “meglátogatom” egy vidéki barátnőmet, de közben igazából házi swinger partyra megyek.

Itt kiélem magam. Volt, hogy egyszerre három férfival voltam mint valami szex filmben.

Nos azt szeretném tudni ez erkölcsileg elfogadható? Nyilván a párom nem fogadná el, de van erre a viselkedésre mentség erkölcsi feloldozás?



jan. 20. 21:24
1 2 3
 21/26 Noren1989 ***** válasza:
4%

Kérdezőkém, sokàig aludtàl ma, igaz?


Faszhegyekkel àlmodni azért meredek.


Tovàbbra is tartom, h Felicsitàà, azaz kamus kis kangyerek vagy màsodik középsuliból.

jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
87%

Olyan partnert kell találnod akivel együtt élheted le hazugságok nélkül az életed, ami önazonos.

Senkinek semmi köze milyen életet élsz, az ugyanis a tied, ehhez keress hozzá passzoló tagot. A megcsalás pedig csak hazugságokat fog szülni.

jan. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
77%

Kamu, vagy sem, két hasznos gondolat.

A szexualitása mindenkinek más és más - senki sem ítélhető el érte. Sem ha meleg, sem ha lábfetisiszta, vagy éppen a többes játékokra "gerjed" leginkább. Ami egészségre nem ártalmas, jogszabály nem tiltja az rendben van, akkor is ha bármilyen furcsának tűnik elsőre.

Mindig is lesznek beleokoskodók akiknek valami nem tetszik, de semmi közük hozzá! Ha a szomszéd 80 éves Margitka nénit megkérdeznéd akkor lehet neki a szimpla orál is perverz, bűnös, erkölcstelen lenne. Tanács: Tanács: ne azzal foglalkozz, hogy mások elvárásainak megfelelj, hanem a saját életed éld!

jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%
Ami a swingerek és a többesek világát illeti. Sokan vagyunk így, s akkor korrekt, ha a párunk tudtával - vagy éppen közösen éljük meg. Az lesz az igazi párod majd az életben akivel nem csak a hétköznapokban, de a szexualitásotokban is összeilletek, egyeztek!
jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hát, ha neked ezt így bírja a lelkiismereted.

Amúgy nem frusztráló a kettőtök közötti szexuális kapcsolatban hogy nem tudod vele megélni? Vagy legalább beszélgetni vele róla?

Volt egy partnerem, aki nagyon birtokló volt. Az ilyen vágyakról hallani sem akart. Úgy vélekedett mint itt mémelyik egysejtű kommentelő. Ritkultak is az együttléteink idővel mert másvilág voltunk.


A mostani párommal járunk swingerbe néha. A több pasissal vannak fenntartásai. Nem is erőltetem. De minden másban örömmel benne van. Tényleg. És beszélgetni is lehet vele mindenről.

Amúgy sok pár azért jár swingerbe hogy több pasit is bevegyenek a hölgy örömére.


Amíg bírja a lelkiismereted oké. Aztán mi van ha lebuksz? Vagy elhidegültök és a kapcsolatotok más területeire is átmászik ez a frusztráció?

Fiatal vagy még. Hihetsz abban hogy nem kell teljes mértékben a jó és őszinte szex, ha a párkapcsolat többi része jó. Majd rájössz...

34N

jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen ha nem elég a sex, fiatal vagy még hogy erről lemondj. Meg kell találnod a társad akivel ezt együtt tudod megoldani, bármilyen formába. Az együtt a lényeges, a párkapcsolatod miatt is. Önazonos életet kell élned, nem a sunyit, ami csalásokra és hazugságokra épül. Abba belefáradsz és lelkileg is rámész.
jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!