Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak mennyire számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mennyire számít a punci kinézete?

Figyelt kérdés

Nekem soha nem volt bajom a puncimmal, igazából úgy voltam vele, hogy olyan, amilyen, nem tulajdonítottam ennek jelentőséget.

De egyik nap egy házibuliban két haver néztek egy képet az egyikük telefonján. Valószínűleg egy meztelen nő lehetett és a testére nem tettek megjegyzést (nem hallottam), csak a puncira, hogy milyen szép salátás stb.

Na, nekem babapuncim van... Alig vannak kisajkaim. Nem olyan szép rózsaszín, kicsit sötétebb. Aztán itt rákerestem a témára és az itteni kérdéseket és válaszokat is elnézve, csak most jöttem rá, hogy a férfiaknak fontos, milyen a punci. Sokak leszolják a babapuncit, hogy unalmas nyalni, a salátás sokkal izgibb...

Mennyit számít egy kapcsolatban vagy csak szexben, ha nem olyan a punci, amilyet vártatok? A babapunci tényleg ennyire unalmas?



jan. 29. 03:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%

Nekem rohadtul tök mindegy, hogy néz ki a punci. A nő számít egyben.

F

jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Volt olyan nőm, akinek salátapuncija volt, szép húsos kisajkakkal, azt imádtam nyalni. A feleségemnek viszont babapuncija van és azt is imádom. Nem a punci a lényeg, hanem a nő mindennel együtt.
jan. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

A "babapunci jó és a többi is nem feltétlenül ettől függ de a tiéd tuti szexi az fix.

Azonban érdekes, hogy szexpartnert keresek egy oldalon ahol regisztráltam és ott sokan kitesznek képeket. kb 50%-ban kifejezetten taszító puncikat töltenek fel egyesek mintha nem lenne önkritika. Szóval van kifejezetten taszító is de a tiét miatt nem kell aggódj a babapunci mindig babapunci marad. F.

jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nagyon , szerencsémre eddig olyant kaptam láttam mint a tied vagy egy mérettel nagyobbat hosszabat , zárt kagyló duzzadt nagyajkakkal . Egyáltalán nem vastag az ujjam de egy is szorított bennük .
jan. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
73%

Valamiért a babapunci az nem tetszik nekem.

A saláta meg igen. Sokan meg fordítva vannak vele.

jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld!


Azt bánom, hogy a kérdésbe nem írtam bele, hogy nem kérek privátot... :D

jan. 30. 06:57
 17/22 anonim ***** válasza:

Nem kizáró ok a punci kinézete, de sokkal jobban felizgat egy salátás punci mind látványra, mind játszani vele és nyalni.

Hasonló lehet talán mint a cici méret kérdése. Nem kizáró ok, ha kisebb, de sokkal jobban felizgat, ha minél nagyobb. Mondjuk C kosártól felfelé már elég durván elkezd csorogni rá a nyálam ;)

Pont azon gondolkodtam, hogy hogy lehetne megállapítani más külső adottságokból, hogy valakinek salátás puncija van-e... :P

F

febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem a babapunci jön be. Mindenkinek más az igénye
febr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nekem szingli pasiként inkább a husis,salátás...

Bár sajna nem nagyon volt dolgom ilyen,vagy hasonló puncival.

Főleg,ha teltebb,èrettebb Hölgy a "tulajdonosa".

febr. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#19 Tudod, hogy van az: A punci olyan, mint a pizza. A húsos jobb, mint a gombás.
febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!