Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiaknak mennyire számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mennyire számít a punci kinézete?

Figyelt kérdés

Nekem soha nem volt bajom a puncimmal, igazából úgy voltam vele, hogy olyan, amilyen, nem tulajdonítottam ennek jelentőséget.

De egyik nap egy házibuliban két haver néztek egy képet az egyikük telefonján. Valószínűleg egy meztelen nő lehetett és a testére nem tettek megjegyzést (nem hallottam), csak a puncira, hogy milyen szép salátás stb.

Na, nekem babapuncim van... Alig vannak kisajkaim. Nem olyan szép rózsaszín, kicsit sötétebb. Aztán itt rákerestem a témára és az itteni kérdéseket és válaszokat is elnézve, csak most jöttem rá, hogy a férfiaknak fontos, milyen a punci. Sokak leszolják a babapuncit, hogy unalmas nyalni, a salátás sokkal izgibb...

Mennyit számít egy kapcsolatban vagy csak szexben, ha nem olyan a punci, amilyet vártatok? A babapunci tényleg ennyire unalmas?



jan. 29. 03:44
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
43%
19: nekem az a privát megfigyelésem, hogy a husisabb lányoknak mindig minimál baba puncijuk van sajnos.
márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Persze egy férfit nem érdekel mekkora egy csaj melle, vagy hogy néz ki a puncija.. De egy nőnek 20 centis fasz kell.

Tisztelet a kivételnek

Egyébként szerintem nem számít és egy emberrel való kapcsolatban nem ilyen külsőlegek döntik el hogy jó e vagy nem.

márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!