Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinder-en a képeket cseréled...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder-en a képeket cseréled le vagy újra regisztrálsz?

Figyelt kérdés
Pl 2 havonta megéri újra regizni, hogy frissen feldobjon mindenkinek? (Ha mondjuk frissebb/jobb fotókat csinálok)

jan. 30. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Ha nincs semmi kapás, valamit rosszul csinálsz.

Nem fog többször feldobni, többre mész vele, ha prémiumra fizetsz. Ott lesz kapás.

jan. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egy fontos dolgot sztem kihagytam.


Fiú vagyok és a változás a két hónap alatt az, hogy vézna alkatból kicsit kigyúrtam magam és láthatóan atlétikusabb kezdek lenni. (Hála egy személyi edzőnek.)


Ebből tippelnék arra, hogy esetleg több hal harapna így.

jan. 30. 12:27
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Akkor is többre mész a prémiummal.
jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Prémium se ad semmi reális nagy elony. Annyi hogy korlátlan jobbra huzást ad neked és látod ki likolt téged. De attol még a nok nem fognak jobban akarni téged, hogy premiumod van. Igazábol mindegy, ugyan azt a hatást éred el vele. Kár letorolni és regelni magad. Sporold meg az idot, és cseréld le a képet azt annyi. 3-4 nap alatt ugy is resetelodik a matcholási dolog.
jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon-nagy a változás akkor talán, de szerintem felesleges.
jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Azért elég sok likolót feldob, aki jobbra húzott, akit én nem is láttam.

jan. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!