Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan élj biztonságosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élj biztonságosan szexuális életet ha a partnered elbagatelizálja a félelmed?

Figyelt kérdés

Volt egy hosszabb ismerkedésem (5hónap) tudni illik nagyon félek a terhességtől meg a szexuális úton terjedő betegségektől-ezt én a partnernek nem mondom, de magamban azért parázok.


A sráccal két hónap alatt 2x kiszakadt a gumi, első esetben bevehettem esemény utánit a második esetben nem vehettem be, mivel rá egy hónapra történt.

Én elhiszem hogy valaki lazán szexel védekezés nélkül de egyszer lesz baj és utána hiába síránkozok. Szerencsére nem lett baj, de a srác szerint irreálisak a félelmeim meg hogy mit aggódok… sokszor kigúnyolt emiatt, meg hogy feleslegesen izgulok, viccet csinált belőle

Egyébként normális hogy ennyiszer kiszakad vagy nem normálisan húzta fel?

Szimplán a szerencsének köszönhető hogy nem lett terhesség



febr. 1. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nincs rendben. Egyáltalán nem empatikus a partnered! Felelőtlen is. Majd ő fog sírni hogy vetesd el. Én nem szexelnék vele többet.
febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már véget vetettem az ismerkedésnek (pár hónapja, más indok miatt) csak felmerült bennem ez a kérdés, hogy most én vagyok a hülye, én túlzok, vagy jogos-e
febr. 1. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális, hogy ennyiszer kiszakadt, valami nincs rendben, vagy lejárt az óvszer, vagy a mérettel van gond, én 5 éve vagyok együtt a pasimmal, egyszer volt, hogy véletlenül kiszakadt.

És abszolút jogos a félelmed a nemibetegségektől és a terhességtől is, ez a csávó nyilván nem fogta fel, hogy ami neki egy kiszakadt gumi, az neked jelenthet egy nemkívánt terhességet, aminek a "kezelése", bárhogy is döntesz a magzatról, komoly lelki megpróbáltatás.

Jó, hogy végetvetettél a kapcsolatnak és teljesen jogos amit gondolsz.

febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A félelem jogos, de ezért kell használni óvszert vagy más fogamzásgátlási módszert. Ezt megtettétek, igaz kiszakadt, előfordulhat. De minden alkalommal nem, akkor ott valami más volt a gond.

A betegségektől való félelem is igen jogos, bár hozzáteszem én személy szerint ezen nem szoktam annyira aggódni. Nem váltogatom partnerem, de akárkivel vagy együtt nem tudhatod. Vannak olyan betegségek is, amik mondjuk nála nem mutatkoznak, nálad pedig kijönne. Plusz a betegségek lappangási ideje, stb. Ez minden egyes embernek lutri ilyen szempontból. A másik pedig, hogy egy nyílvános mosdóban is elkaphatsz gombát, akármit, és szerintem nagyobb is rá a lehetőség, mint egy nemi betegségre.

Ettől függetlenül nem szabad semmibe venni ezeket, a volt párod pedig nem volt fejben érett hozzá.

febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig menőzik, ameddig hasonlóan jár, mint én... Az első esetnél kezdő voltam, a csaj egy házibuli után akarta nagyon, gumi nélkül, mondta hogy nem lesz baj, pár napra rá hívott bunkón, hogy örülhetek, nem leszek apuka... A másik egy szinte párkapcsolatban volt, komoly volt a nő, azt mondta védekezik, de utána rosszul alakult a kapcsolat, és kitalálta, hogy terhes, és belezavart az időpontokba, és úgy töltöttem a z ünnepeket, hogy szénné aggódtam magam, de én nem akartam gyereket, annyit mondtam, hogy a kérésem ellenére ő nem vigyázott, ha szül , akkor én fizetem amit kell de nem kívánom gyakorolni az apai jogaim.. Két hétre rá írt, hogy elvetélt, ami már tudom, hogy ordas kamu, az egész az volt. Azóta nagyon vigyázok, sem magamnak sem a másiknak rosszat nem akarok, és nincs százszázalékos védekezés, és aranyszabály, egy nő mindenre képes azért hogy legyen és hogy ne legyen gyereke.
febr. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
62%
Hálát adok a magasságos atyaúristennek, hogy abban a korban voltam fiatal, amikor az óvszerlobbi még nem volt ilyen túlfejlett. Végigkeféltem az életemet úgy,hogy egyetlen pár perces próbálkozáson kívül soha nem volt rajtam óvszer. Pedig lévén a megyeszékhelyen ismert zenész, akivel külcsín terén nem bánt szűkmarkúan sors, partnerben nem volt hiány. Ennek ellenére egyetlen rövid lefutású gombás fertőzésen kívül semmi bajom nem volt(, és mindössze egyetlen balkézről jött, ma már felnőtt férfi szaladgál az én génjeimmel).
febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából igazat adok neked kérdező. De az érme másikat oldala pedig az hogy nem szabad ennyire erre rá görcsölni sem. Mert pont az ilyen rettegések miatt vonzhatod be a dolgokat. Lásd gumi kiszakad.

Ez már kicsit az át estünk a ló túloldalára esete. A fogamzásgátlásra pedig a mai világban több módszer létezik. A 100 biztonságot pedig az jelenti ha nem szexelsz egyáltalán. Vagy pedig marad az anál és orál szex.

febr. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!