Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menyire reális elvárás hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire reális elvárás hogy egy pasi 10 percnél tovább bírja a behatolást?

Figyelt kérdés

A nők ezt tényleg szeretik?

Mármint biztos van egy kis réteg, aki igényli az órás szexet, de ez lenne az átlag? Sokaknak még hüvelyi orgazmusa sincs, ugyan minek akarnák hogy húzza eddig a férfi?



#aktus #Férfi teljesítmény
febr. 1. 13:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%

Az én meglátásom az, hogy 20 és 60 perc közötti idő intervallum ami szükséges a nőknek.


Hiába nincs hüvelyi orgazmusuk, attól még jól esik, hogy jár bennük egy farok, és közben csiklózással el tudnak menni.


Na, ahhoz is több kell átlagban, mint 10 perc, úgyhogy az értetlen gyorstüzelők kedvéért, kell 15-20 perc min!!!

febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

Úristen, ez de durva. XD Mindig hihetetlen, hogy valaki ebben a században még ezen a szinten van.


Ne haragudj, de pl. nekem sincs hüvelyi orgazmusom, de ettől még a szexet nagyon is igénylem és élvezem. Sokszor jó egy-egy gyors menet is, de azért szerintem 20-30 perc egy normális menet. De volt már két órás is és még utána is igényeltem a folytatást, pedig el nem mentem.

Azért szexelek, mert élvezem és kívánom a másikat. Ha valaki ennyire ősember, hogy reszel 10 percet, aztán megy a dolgára és nem törődik a nővel, hát szerintem nagyon ciki. Az a szomorú, hogy vannak olyan nők, akik szintén ezen a szinten vannak és azt hiszik, hogy rendben van, ha csak használják őket és semmi élvezet.


Szóval összegezve, igen. Tényleg szeretem, sőt igénylem, hogy ne 10 perc legyen egy szex. :D

Egyébként szerintem az is kiábrándító, ha csak egy menetet bír valaki. Nem mindig kell, hogy több legyen, de ne ez legyen az átlag.


34N

febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

Sokaknak még hüvelyi orgazmusa sincs, ugyan minek akarnák hogy húzza eddig a férfi?


Azt a kva

Szóval itt az igazság hogy a no legyen kb egy sexdoll hiszen amúgy sincs hüvelyi orgazmus tehat mindegy a nőnek hogy 1 perc vagy 15, a szex lényege hogy a pali bedughassa a micsodajat majd elmenjen amikor ő akar és ennyi


Az igen

febr. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Megint honnan ez a rossz indulat? Ki mondta hogy a nő ne élvezzen el? Vagy hogy neki nem jár?

De most tényleg? Szó nincs erről!

febr. 1. 13:23
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs, akkor elnézést, de a kérdésed teljesen így hangzik. Hisz, mi másért ne lenne elég 10 perc? Csak akkor, ha azt hiszed, hogy ez a nőnek nem jó vagy nem róla szól...

De ha nem így gondolod, akkor itt a válasz. Ha a nő élvezi a szexet, akkor élvezi hosszan is. Általában.

febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 búzaszem ***** válasza:
28%

Nem reális elvárás, hiszen az átlag az olyan 6 percnél van. Az már egy teljesen más kérdés, hogy a szexuális együttlét mitől jó. Idézek ide, aki nem hiszi, nyugodtan keressen rá:

"Egy amerikai kutatásból pedig kiderült, hogy egy átlagos szex meglehetősen rövid ideig tart: nagyjából 3-7 percig egy együttlét hossza. Hasonló eredményre jutott egy 2005-ös európai kutatás is, ahol 5 és fél perc lett a végeredmény."

febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
5. Sokkal hatékonyabb kézzel, vagy nyelvel izgatni a csiklót, ha hüvelyileg úgyse megy el.
febr. 1. 13:40
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Volt amikor első alkalommal, ráadásul annyira különlegesen jó puncija volt a nőnek, hogy nagyon hamar elélveztem, mondtam is neki szokatlanul intenzív élmény számomra, bóknak vette és mire nevettünk egyet ismét állt a bré és akkor bizony már elég ideig tartott, majd jött még 2 aktus. Bevallom annyira jólesett, hogy türelmesen kezelte a dolgot, hogy még pár orális orgazmust csak úgy kapott a csoda puncija;-)
febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
80%
férfiként mondom hogy kb elsüllyednék ha csak 10 percet vagy egy menetet bírnék. mondjuk én gyakorlok is sokat hogy ne süljek el 15-20 perc alatt.De van hogy átesek a holtponton és utána meg alig tudok elmenni ebből szoktak ilyen több órás együttlétek lenni.
febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
84%

2 - el osztom a véleményemet .

Férfi létemre én is azt mondom , ha átlagban "csak 10 percnyi a tényleges szex időtartama , az inkább tulajdonítható egy gyors menetnek , mint sem egy érzelem dús szexnek !

febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!