Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menyire reális elvárás hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire reális elvárás hogy egy pasi 10 percnél tovább bírja a behatolást?

Figyelt kérdés

A nők ezt tényleg szeretik?

Mármint biztos van egy kis réteg, aki igényli az órás szexet, de ez lenne az átlag? Sokaknak még hüvelyi orgazmusa sincs, ugyan minek akarnák hogy húzza eddig a férfi?



#aktus #Férfi teljesítmény
febr. 1. 13:09
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
20. Fu te, én nem fogalmazok jól, de te szándékosan vagy ilyen gonosz!
febr. 1. 15:01
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ez teljesen egyén függő.
febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
73%

Már megint itt a gyorstüzelő lúzer aki nem hiszi el, hogy egy nőnek többre van igénye mint amire ő valaha is képes lehet. Istenem de uncsi már...

Nem tennéd meg, hogy soha többet nem írsz se kérdést, se kommentet? Vagy még inkább, nem tennéd meg hogy elhagyod az országot?

febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

23. 10 perc az gyorstüzelő?

🤣🤣🤣

febr. 1. 15:11
 25/31 anonim ***** válasza:
85%

24

10 perc elég karcsú ha tudni akarod. De a lényeg, hogy eltakarodhatnál már...

febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
49%
Valaki mesélje már el, hogy miért lett lepontozva az első válaszoló, mikor pontosan azt írta le, amit a többi válaszoló hölgy??🤔
febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs hüvelyi orgazmusom, mégis igénylem az aktus reszt, mert baromi jo érzés. Igen, orgazmus nelkül is. Ezzel az erővel dugni sem kellene, ha ugyis csak csiklóingerléssel megyek el, a nem aktus közben...
febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

27 hát ez az

A nőknek nem kellene mégis olyan hülyék hogy csinálják


Mi azon a baromi jó érzés miközben el sem mész??

Mert a férfinek még jobb érzés és ők el is mennek

A férfiak szexe olyan egyszerű mint ők maguk

febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem amelyik férfi nem képes legalább 10 percig fenntartani az erekcióját , ott egészségileg valami nem oké .
febr. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
33%
#2: Kiábrándító, ha valaki csak egy menetet bír? Ez adottság, van aki sokat bír, van aki csak egyet. Én 50 felett már csak egyet bírok, 20 évesen bírtam 3-4-et. Kiábrándító? Akkor azt mondom, hogy rohadt kiábrándító, hogy nincs hüvelyi orgazmusod. Frigid vagy.
febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!