Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menyire reális elvárás hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire reális elvárás hogy egy pasi 10 percnél tovább bírja a behatolást?

Figyelt kérdés

A nők ezt tényleg szeretik?

Mármint biztos van egy kis réteg, aki igényli az órás szexet, de ez lenne az átlag? Sokaknak még hüvelyi orgazmusa sincs, ugyan minek akarnák hogy húzza eddig a férfi?



#aktus #Férfi teljesítmény
febr. 1. 13:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%

Én el tudok menni szex közben és igénylem a hosszabb meneteket (nem csak emiatt természetesen). Azok a nők, akik nem tudnak elélvezni így, azok is ugyanúgy igénylik. Nem csak a férfi élvezetéről szól. A szex ugyanúgy jó a léleknek is, feltölti az embert. Ezt csak akkor értheted meg, ha olyan emberrel csinálod, akit szeretsz.


32/N

febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

6. Hát igen, nehezen tudom elképzelni, hogy az lenne az átlagos hogy a férfi kihúzza 30 perc fölé.

Ez megint ilyen gyakoris nagyzolás, mint hogy itt mindenkinek 18cm minimum.


Én 7 percet láttam Hevesi Krisztánál átlagnak.

febr. 1. 13:44
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Olvasva a válaszokat,nagy kanok vannak itt. Vannak bőven olyan nők, akik képesek nagyon hamar orgazmusra, tehát nem mindenik igényli a hosszadalmas szexet,főleg azok nem, akiknek orgazmus után kellemetlen az izgatás.
febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%

Igen , ez is igaz .

Nekem mindig "jobban számított szinte , hogy a nő partneremnek jó legyen velem .

Mert ha ezt nem tudtam elérni , vagy csak részben , akkor nem éreztem magamat teljes mértékben elégedettnek !

febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
87%
A nők is különbözőek ilyen szempontból is. Volt barátnőm aki alapos nyálas után kb 2 perc kőkemény aktust igényelt azalatt elélvezett 2szer általában ha én addig nem akkor inkább szájjal fejezte be nekem,mert már nem volt neki jó az aktus érzése. Volt aki ha egész nap benne lettem volna sem lett volna túl sok
febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
82%

Csak akkor, ha azt hiszed, hogy ez a nőnek nem jó vagy nem róla szól...


Ez a szex

febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
85%
Mi? Hogy nem a nőkről szól? XD Te is nagyon okos vagy. Sajnálom a partnereid.
febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
56%

Az én párom pl: sosem tud el menni szex közben , holott a korábbi barátnőim , többször is elélveztek egy ,egy alkalommal .

F.

febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen abszurd és szürreális😃😃
febr. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
49%

17 mert miről szól szerinted?

Arról hogy a férfi végre megkapja a nőt és 5 perc alatt elmehet

A nőnek meg orgazmusa sincs

febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!