Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik hogy viselik, amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik hogy viselik, amikor a barátság extrákkal kapcsolatból a csaj kilép, mert egy másik pasival komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Csak a szex hiányzik nekik vagy ilyenkor van aki ezt szakításként éli meg?

febr. 15. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én rosszul viselem.
febr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bővebben is kifejtenéd első?
febr. 15. 22:44
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
El fogadom de hiányzik utána a társasága
febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem barátság extrák nélkül van az utóbbi időben és már kifejezetten örülnék neki ha találna valakit. Nincs erőm szakítani, de közben meg ami van az se jó és csak pazaroljuk egymás mellett az időnket.
febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ... akinek vannak lehetőségei, s nem voltak mély érzelmi-csírák azok könnyebben, akinek nincs más lehetősége a szexre, vagy érzelmileg már elkezdett kötődni a partneréhez az meg rosszabbul.

Reakció tekintetében a belül még óvodások hisztiznek, a Férfiak méltóságteljesen viselik el a "vereséget" is.

febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha van mellette egy két másik ilyen csaj, akkor könnyen, ha nincs akkor értelem szerűen nehezebben.

De volt már olyan, hogy a csaj tovább lépett engemet meg egyáltalán nem érdekelt. Érzelem függő a dolog. De számomra legtöbb esetben vagyis szinte mindig csak a szex hiányzik utána.

febr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, aki továbblépett. Nem éreztem semmit iránta sajnos. Úgy gondoltam, hogy ő sem… szex és ennyiben kimerül, de utána elég sokszor akart még találkozni és le akart beszélni a mostani kapcsolatomról, válasszam őt.. legyek vele kapcsolatban, meg hiányzom stb. Most akkor szeretett is vagy csak fájt neki az egója..?
febr. 15. 23:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Igazából ez simán lehet az egója játéka is, meg lehetett az is, hogy szeretett. Ezt csak ő tudja, amekkora színész vagyok az ilyen helyzetekben simán kinézem másból is, hogy eljátssza a hős szerelmest 😅
febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt részem ilyenben .
febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ego. Nálam is bepróbálkozott egy köcsög. Szexre tartott csak de amikor lett barátom hirtelen ő szerelmes meg járjunk. Aztán ugyanugy szexre tartott(volna)csak.ismerem.
febr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!