Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik hogy viselik, amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik hogy viselik, amikor a barátság extrákkal kapcsolatból a csaj kilép, mert egy másik pasival komoly kapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Csak a szex hiányzik nekik vagy ilyenkor van aki ezt szakításként éli meg?

febr. 15. 22:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szomorú mikor megszűnik az ingyen orgazmus, ingyen szájbaélvezés kötöttségek nélkül. Marha sok meló találni egy ugyanolyat vagy onnan fizetni minden alkalommal.
febr. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tudnék állástfoglalni, mi az ok ahogy viselkedik, nekem volt több lazább kapcsolatom, szeretőm is volt, volt ahol engem hagytak ott, volt ahol én léptem, de az nem egy férfias tulajdonság, hogy próbálja ráderőltetni magát újra. Volt, hogy ezek közül bármelyik csajra ráírtam, de ha meg is írta, hogy kapcsolata van, nem akartam újra magamra beszélni, valami oka volt, hogy szétmentünk. Úgy bírom amúgy, hogy sokan kettős mércével mérik a világot, tehát neki mindent szabad, a másiknak meg nem. Amúgy is, az ilyen kapcsolatok ha nem alakulnak párkapcsolattá, akkor megszűnnek.
febr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#7 ahogy fent is írják bármi lehet az oka, ego, vagy szimplán csak ugrott az állandó szex, másik csajt meg nem tud felszedni. Mindenesetre ha akkora hű de nagy érzései lennének mint amit hangoztat akkor már korábban lépett volna az irányodba, a szimpla dugáson kívül is kereste volna a társaságod. Az ilyen utólagos szövegek eléggé "gyanúsak".

Ha van egy fix barátod akit szeretsz, aki túltesz minden téren az ex-szeretődön, akkor felesleges rágódnod ezen a kérdésen.

febr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!