Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nem tudom hova forduljak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudom hova forduljak, édes hármas után a pasi a másik lányért van oda?

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Tényleg jó nő... De nagyon zavar...
febr. 17. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el! Ez benne van a pakliban ilyenkor...

Jártam már én is így, pasiként. Havert hazavittem, aztán annyira tetszett a páromnak, hogy 1 hónap múlva hozzá költözött!

febr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod hogy érte van oda? Amúgy ez a hármasozás veszélye, hogy a másikkal jó eséllyel jobban fogja élvezni, már csak az újdonság varázsa miatt is. Ezt ha nem tudja kezelni valaki, tilos a hármasozás.
febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
1-es és kérdező! Sajnálom ami veletek történt, az egyik legszarabb érzés lehet.
febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Valahol megertem mert tényleg jobb a csaj mint en

De fura vele gondolni, hogy pár hónapja még én nyaltam elvezesig a lányt. Most meg miatta akar elvalni a férjem

febr. 17. 14:46
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Ugye a csaj nem csak azért ment bele az egészbe, mert le akarta nyúlni a pasid?

És hadd kérdezzem meg, te élvezted vele?

febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lehet

Élveztem nagyon is

febr. 17. 14:50
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Legközelebb nem csinálsz ilyet. Probléma megoldva és megy tovább az élet.
febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Hát az nem semmi akkor, gyakorlatilag mindkettőtöket megbolondított a csaj. Valamit tudhat.
febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Basszus, én ismeretlenül is nagyon sajnálom. Az relatív, hogy "jobb" a csaj mind te... Nézz ide, nem akarok spiris irányba belemenni, mert ez valószínűleg nem boldogít, de ha össze is jönnek, ez így nem lehet egy stabil kapcsolat, ha a volt pasid ennyire ingatag, és a csaj sem megbízható, akkor bármikor vége lehet. Nagyon meggondolandó a harmadik fél bevonás, mondjuk én párcserében voltam, és utána a másik pasi és a lány valamin indulásuk előtt borzalmasan összevesztek, mint kiderült, a srácnak nem állt fel, mi meg a csajjal jól elvontunk. Ha bevonódna egy lány hozzám és a partneremhez/ páromhoz, nekem fontos lenne, hogy maradjunk azzal akivel eredetileg is voltam együtt, valamint, hogy külön-külön ne találkozzanak, mert annak sem örülnék, ha a két csaj egymásra találna, én meg mehetnék ... Próbálj meg esetleg a sráccal beszélni, ha még lehet, szurkolok nagyon..
febr. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az emberek a szexuális szabadosság, vágyaik kiélése és mert megtehetem miatt a monogám kapcsolat adta biztonságból kilépnek egy hármasozás adta izgalomért, újdonságért, nos ekkor elfelejtik, h minden éremnek két oldala van. Jöhet a lepontozás.
febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!