Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Zavartak-e már meg valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavartak-e már meg valakit szex közben?

Figyelt kérdés
A barátnöm már épp eljuttatott volna a csúcsra, mikor kopogtak, és abbamaradt. Aztan folytatni sem tudtuk.

febr. 18. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult, hogy anyukám ránk nyitott.
febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Engem csak öcsém maszti közben.


22L

febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
mm 2..:):)
febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Volt mar ilyen
febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Már többször is előfordult. Volt mikor recska közben rám nyitottak a szobámban és nem tudom hogy észre vették e mit csináltam de valószinű igen. Nyitotta már rám anyám az ajtót 2x is mikor a csajom dugtam, egyszer mikor szopattam. Anyós is ránk nyitott a lánynál mikor 69ben faltam a lukát. Kocsiban dugásnál éjjel a városban itt ott volt hogy mások is látták ahogy a hátsó ülésen lovagol a lány. Barátnőméknél elég kicsi a ház és néha alszunk ott is pár napokat. A nagy szobában aludtunk mi meg a két 9-12 közti öccse és hát ránkjött a szexelhetnénk és azt hittük hogy alszanak majd oldalazva jól felemelt lábával nagyon megdugtam. A végén derült ki hogy a nagyobbik öccse nagy szemekkel nézett. Ugyanez a gyerek a kulcslukon is kileste ahogy a zuhany alatt kefélünk.
febr. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
A legjobb barátom felesége lovagolt rajtam – tehát a mellei és a puncija mind látszottak –, és éppen elélvezett, amikor az anyukám ránk nyitott. (Nem vettük észre, hogy hazajött!) Azt követően az asszony többet nem mert eljönni a férjével, és azután az anyukám is nagyon hűvösen viselkedett a barátommal, 13 évi barátság után.
febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Én egyszer megzavartam magam, a bal kezemmel levertem a cd tartó állványt, és lekókadtam. A jobb kezem már nem tudott mit csinálni.
febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
A volt barátom legjobb barátja nyitott ránk egyszer.Rohadt kínos volt,de 1-2nap után "elfelejtődött",hogy megtörtént.
febr. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Maszti közben hívott egy srác akiről tudtam, hogy bejövök neki és meg akar dugni. Mivel kölcsönös volt a vonzalom mondtam neki, hogy jöjjön át. Aztán együtt befejeztük amit elkezdtem.
febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!