Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 feletti szűz barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti szűz barátnőm saját magától orálisan sem csinálja nekem, csak ha megkérem. Ez mennyire gyakori a huszonéves szűz csajoknál?

Figyelt kérdés

Pár hónapja együtt vagyunk a 20 feletti szűz barátnőmmel.

Idáig nem volt szex, mert még nem érzi magát készen rá.

Hallottam hogy más kapcsolatokban addig kézzel/szájjal elégítik ki a partnerüket, a barátnőm viszont nem csinálja ezt saját magától, csak ha külön megkérem rá.

Ez gyakori a 20 feletti szűz csajoknál, hogy orálisan sem csinálják a partnerüknek saját maguktól?

Külön meg kell őket kérni?

Én neki kérés nélkül is csinálom.



febr. 23. 09:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Aki 20 felett még nem érzi késznek magát a nemi aktusra, attól nagy csodát ne várj!
febr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez emberfüggő.
febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem kell ez a nő semmit sem szeret, nekem ilyen sosem kéne ez nulla....
febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

A huszonéves szűz csajok eleve csak a "maradék", nagyon kevesen vannak. Persze az se véletlen miért pont ők maradtak szüzek. Érzelmi intelligencia általában rendkívül alacsony, ezért nem csinálja


Vagy azért mert büdös /undorító a farkad

febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Persze ez ember és pádfüggő, hogy milyen mértékben igaz, de mindenképp elmondható, mint általános aranyszabály, hogy a szex nagyon Nagyon NAGYON fontos egy kapcsolatban. Hosszútávon, vagy akár egy életen át nem fogtok tudni fenntartani egy olyan kapcsolatot, amiben nem dúl a szenvedély és nem fűti a szex. Eddig szerencsére olyanokkal hozott össze a sors, akikkel ezzel nem volt probléma, nem is kellett soha kérni, maguktól csinálták és érzi az ember ha nem muszájból, hanem vágytól fűtve cuppannak rá a farkára, mert kívánja, akaja, szereti a másik is. Szóval nem akarom a lányt becsmérelni, de vagy valami aszexuális vagy csak nem nem te vagy neki az igazi nagybetűs férfi aki előhozza belőle a vadmacska nőt. Szóval neked kell eldöntened, hogy évekig vagy évtizedekig akarsz-e olyan kapcsolatban tengődni ahol vad és/vagy szenvedélyes szex helyett csak "hát jó ha ennyire erőszakos vagy, bekapom, csak hagyjál má', ne nyaggass" van?


Azért így írtam, mert feltételezem, hogy hosszútávú kapcsolatot akarnál, mert ha csak a szex miatt lennétek együtt...nyilván ez nem az a kapcsolat 🤣

febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Jaj! Tipikusan olyan nő, akinek a szex csak a kapcsolattal járó "szükésges rossz". De lesz ez még rosszabb is idővel, ha már biztonságban érzi magát melletted.
febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen szűznek lenni szerintem 20 évesen vagy afelett. Önmegtartóztatást és virrust jelent. De ha valaki azért szűz mert nincs kész rá... Akkor ott valami eleve nem működik már.

Felgyülemlett feszültség valami családi dologgal. Vagy feloldatlan traumák rakattal. Kész vagy rá, hogy ezt a feszültséget a kielégületlenség terheként cipeld? Ha igen, mert szereted és le tudsz mondani a vágyaidról és úgy gondolod, hogy meg lehet javítani a helyzetet fuss neki.

Mert meg lehet javítani az ilyen lányokat. Van benne tapasztalatom sajnos/nem sajnos. Csak rengeteg idő és energia felépíteni ilyen téren valaki önbizalmát... Azért kitartást Bro!

febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem érett ő mèg semmire.

Nincs jó hírem.

Ha most nem csinál semmit, nagy csodát ne várj tőle a jövőben sem.


Te döntésed, hogy mit kezdesz a kapcsolattal.

febr. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyu legutóbb én is szűzzel jöttem össze, de nem volt ilyen gond.
febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ha valaki 20 évesen nem érzi késznek magát az aszexuális.


Másrészt vannak nemszűz nők is akik nem szeretik a szopást

febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!