Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 feletti szűz barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti szűz barátnőm saját magától orálisan sem csinálja nekem, csak ha megkérem. Ez mennyire gyakori a huszonéves szűz csajoknál?

Figyelt kérdés

Pár hónapja együtt vagyunk a 20 feletti szűz barátnőmmel.

Idáig nem volt szex, mert még nem érzi magát készen rá.

Hallottam hogy más kapcsolatokban addig kézzel/szájjal elégítik ki a partnerüket, a barátnőm viszont nem csinálja ezt saját magától, csak ha külön megkérem rá.

Ez gyakori a 20 feletti szűz csajoknál, hogy orálisan sem csinálják a partnerüknek saját maguktól?

Külön meg kell őket kérni?

Én neki kérés nélkül is csinálom.



febr. 23. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%
Haver, ha a csajod annyira lazán kezelné a szexet, hogy csak úgy lazán rábukik a répára akkor már rég nem lenne szűz 😂
febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
16%
Azt mondom inkább kuka. Keress egy normális csajt
febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
15%
Büdös a farkad. 😬😨🥶
márc. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Nemtudom azért néha csak megkìvànja nem? Próbàld ki hogy nem szólsz
márc. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 NTBS ***** válasza:
100%

Szerintem gyakori.

Esetleg beszélni a témáról?

márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!