Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz az, ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz az, ha a pasinak huszon iksz éves létére nincs jogsija? Mármint, mennyire hátrány a csajozásban (főleg a szintén huszonéves csajoknál)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 20. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, főleg ha nagyobb városban van és jó a közlekedés, viszont az már más téma, hogy jó lenne, ha komolyabb korosztályban ismerkednél.
2016. ápr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Az attól függ, hogy milyen csajt szeretnél...

Párom 22 éves volt, amikor összejöttünk, én 19, és pont lesz@rtam, hogy van-e jogsija. x)

Olyan 25-26 évesen tette le a jogsit, én kb. két évvel utána.

2016. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy kunszt ma egy B-s jogsi. Pár hónap + 140 ezer ft vagy annyi se
2016. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én barátomnak sincs, nekem van. Egyáltalán nem probléma.

Ha nem tudnád kihasználni, akkor szerintem nem is kell. Annak nincs értelme, hogy megcsinálod, majd 2 évig nem vezetsz, és mikor odakerülnél, akkor kezdheted kb elölről tanulni az egészet, mert forgalomban semmi rutinod nem lesz.

2016. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy huszon iksz évesen - na jó, konkrétan 24 - huszonéves csajoknál mennyi az esély kocsi nélkül, pláne, hogy az én esetemben a csaj, aki tetszik, az nem is helybeli.
2016. ápr. 20. 17:11
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja, első válaszolónak reagáltam arra, hogy mégis milyen más korosztálynál próbálkozzam?
2016. ápr. 20. 17:11
 7/16 anonim ***** válasza:

"...én esetemben a csaj, aki tetszik, az nem is helybeli."


Így gáz,hacsak a csajnak nincs jogsija és kocsija. Vidéken sajna muszáj,ha másik városba kell menni vacsizni,mozizni,...éjfél után nem nagyon vannak távolsági buszok. :(


23/L

2016. ápr. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem fontos lenne, hogy legyen jogsija,mert én oda vagyok azokért akik szeretnek autózni.:-)
2016. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nekem van jogsim, lassan 10 éve, de az elmúlt 10 évben 1x se éreztem, hogy ez + pont lenne a csajozásban.
2016. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24 éves lányként, akinek autója is van, nekem nem lényeg. Alkoholt se ihatok, szóval mindig én vagyok a józan sofőr. :D
2016. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!