Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Másnál is van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is van olyan, hogy meglátja a barátnőjét vagy egy másik nőt harisnyában, aztán már áll is a farka?

Figyelt kérdés

febr. 23. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8-as te amúgy b... ööö akarom mondani meleg vagy, vagy csak simán crossdresser? :D
febr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem, csak bejön. Ahogy nőknek is bejön ffi ruhanemű.
febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen nálam szokott
febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
84%

12-es jah oké jól van, csak ilyen szövegeket homosoktól meg crossdesserektől szoktam hallani, azért is kérdeztem.


Kérdezőnek válaszolva: azért benne van igen, sajna kevés alkalommal látok így csajokat, videókon amit gyakran modellek osztanak meg, többször volt már hogy felizgatott. Leginkább a 20-30 éves korosztálynál izgat, ha testszínű vagy barna nem túl vastag nylonharisnya van rajtuk, vagy fényesebb fekete az is van, hogy izgató. Ugyanakkor vertem már ki 40 év körüli nő lábára xD Ha szép lába van szexi és még esetleg mozgatja is a lábujjait a harisnyában a talpát mutatva akkor arra könnyebben elmegyek :D

Egyszer régebben közel 10 éve, gimis ballagáskor levette a cipőjét a legjobb csaj az osztályban így lehetett látni a lábát harisnyában. Le se tudtam róla venni a szemem, szerintem még előtte nem is lett semmitől ilyen hamar merevedésem :P

febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
#14 én is ilyen harisnya mániás vagyok, ezért is hordom őket rég,mert felvenni is jó,te szoktál felvenni otthon?
febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!