Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfivel is előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfivel is előfordult már, hogy az egyik nővel ment a szex, míg a másikkal úgy viselkedtetek mint egy tapasztalatlan kamasz?

Figyelt kérdés
Annyira ideges vagyok, hogy nem tudom neki betenni. Ő szokott segít. Félek, hogy emiatt bénának gondol.
febr. 23. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Én nagyon jól ujjaztam és szerettem is. Viszont a mostani barátnőmnél érzem hogy nagyon béna vagyok. Mintha elfelejtettem volna hogy kell. Viszont más meg jobb.


Amúgy ha nem tudod betenni elég ha rá köpsz a tenyeredre és bekened nyállal. Utána csak odarakod és becsúszik hiphop.

febr. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy esetben , mindent gyorsan többször élvezett , de a nyalásra külön módszert kellett kifejlesztenem . Göreny volt mert nem mondta anno mit hogy kedvel, titkolódzott . A többi csaj nő nem tabusitott elmondta lovagolni meg 69 nem akar de kutya mehet és külön orál popózás ...
febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, mivel ott ahol a bénázol jobb akarsz lenni mindennél és ezzel saját magad hátráltatod. Annyira jót akarsz neki - valószínű az érzelmek miatt - hogy nem hiszed el, hogy csak csináld mert ő is vágyik rá.

Míg amikor király vagy akkor csak nyomod ahogy bírod, mert magadnak akarsz jót, de az se baj ha a csaj élvezi.

febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Néha a nem megfelelő kémia hiánya okozza.
febr. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden ember, test, viselkedés más. A legjobb ha mindenkinél ovatos lassú felderítéssel kezdünk.
febr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a csak tapasztalt lenne,meghagyta volna neked a megfelelo ravezeto fokozatokat es idot,h hozzaszokj es ne legyel ideges.
febr. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!