Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk az tényleg igaz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk az tényleg igaz, hogy úgy is el tudtok élvezni, hogy nem jön ki semmi?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy fiúval, és a lényeg, hogy ő ezt állította, hogy néha úgy szokott elélvezni a masztizás végén, hogy igazából nem jön ki neki sperma. De én ezt nem hittem el, vissza is kérdeztem. Én eddig úgy tudtam, hogy a fiúknak mindig jön sperma, ha orgazmusuk van, csak a lányoknak nincs ilyen ugye.

febr. 24. 22:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%

Olvastam mar errol, hogy egyesek sok gyakorlassal meg tudjak ezt tanulni.

Nem hangzik vmi termeszetesnek.

febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Van ilyen.
febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%

Néha a lányoknál is jön ez-az. Jobb esetben a hüvelyből 😋

A srác valszeg még nem annyira érett szexuálisan. Talán nem szálltak le a golyói, vagy ilyenek


Persze aki nagyon keményen tolja az agykontrollt meg a tantrikus szexet, az képes lehet férfiként is multiorgazmusra, és csak a legvégén ereszti ki a levét. De akkor neki végig kemény marad a léc, és egy tizenéves kiskölyök nem annyira szokott tantra guru lenni


F34

febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hát valóban nem hinném, hogy ő tantra guru lenne 😂😅 18 éves amúgy, na mindegy, akkor ez egy rejtély marad
febr. 24. 22:10
 5/24 anonim ***** válasza:
62%
persze hogy van ilyen. ha egész éjjel kefélek, van hogy 4-5 menet után szinte semmi sem jön ki.
febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Van ilyen, de a kérdésedben foglalt állítás pontatlan. 40 éves férfi vagyok. Nem minden ejakuláció jár kifejezett orgazmussal. Van, amikor még akkora élvezet sincs benne, mint pisiléskor. Viszont nálam elég ritka, ha nem jár orgazmussal az ejakuláció, és más pasiknál is ritka. De előfordul!


A lényegi kérdésedre pedig:


Olykor ejakuláció nélkül is van orgazmusszerű élmény. Például amikor arra törekszem, hogy elnyújtsam az élvezetem maszturbáláskor, rendre megállok, amikor érzem, hogy "közel a vég". Persze általában a sokadik ilyen után elsülök, azonban néha megjelenik egy kéjes érzés, ami szinte orgazmikus, de a visszatartás miatt, illetve mert a mechankius ingerlést az utolsó pillanatban abbahagyom, nem spriccelek, csak átélem az orgazmusszerű állapotot. NÉHA ez is megtörténik.


Igazából nem erre törekszem, és jobban élvezem, amikor spriccelek, és persze sokkal gyakoribb, hogy spiccelve élvezek el.

febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Egyszer volt erre példa, a parkban csináltuk a lánnyal, egy fához támasztottam és hátulról adagoltam neki, nagyot élveztem, de a végén nem jött semmi, nem is értettem, a lány azt hitte, hogy a punciba ment az összes, de nem jött semmi, ezt máig nem értem.
febr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
26%
Még valami: ha sperma nem is távozik a lányokból, némelyikük képest az orgazmus pillanatában spriccelni. Csak az ugyebár nem ondó és nem is vizelet.
febr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
15%
A tantra es hasonlo jogak satani dolgok, okkultizmus!!
febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
8as,jahhh persze🤣🤣🤣😂
febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!