Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk az tényleg igaz, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk az tényleg igaz, hogy úgy is el tudtok élvezni, hogy nem jön ki semmi?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy fiúval, és a lényeg, hogy ő ezt állította, hogy néha úgy szokott elélvezni a masztizás végén, hogy igazából nem jön ki neki sperma. De én ezt nem hittem el, vissza is kérdeztem. Én eddig úgy tudtam, hogy a fiúknak mindig jön sperma, ha orgazmusuk van, csak a lányoknak nincs ilyen ugye.

febr. 24. 22:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%

#11, mielőtt másokat kinevetsz, nézz utána, biztos vagy-e abban, hoyg téved, vagy nem:


Női ejakuláció:


[link]


[link]


[link]

febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Sok okosságot olvastam itt, jöjjön az enyém. Én kb 25 éve ejakuláció nélkül maszturbálok, és ebben semmi ezo-öko dolog nincs, egyszerűen utálok utána takarítani. Van egy pont a herezacskó és az ánusz között, amit ha a megfelelő időben ujjal nyomva tartasz, akkor az orgazmus olyan mint a normál, de nem jön ki semmi, vagy csak minimális. Kell egy kis gyakorlás megtalálni a jó pontot, de utána könnyen megy. Akár szex közben is alkalmazható, de én fogamzásgátlásra nem használom, annyira azért nem biztos. Káros hatást nem tapasztaltam, impotenciát nem okoz, két gyerekem is született közben.
febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

13, ez amit te mondasz egy sima elszoritás. Egy amolyan "jól van, szórakozz el vele nyugodtan" dolog.


Gyakorlati értelme nincs, szexben biztosan nem. Másrészt elég kiábrándito hogy ott matatsz magaddal. Főleg ha korai magömlésed van (vagy esetedben így az sem)


Mert gondolom ugyan úgy bepuhulsz utána, mintha szétlőttél volna valamit vagy valakit. Tényleg csak a "takarítást" úszod meg. De mondjuk használhatnál zsebkendőt, eleve arra ejakulálhatnál.


#3 voltam, és szerintem eddig enyém a legkomolyabb, legrelevánsabb válasz.

febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

11 évesen nekem sem jött ki még semmi.

De ahogy a mai fiatalságot elnézem, én már semmin sem csodálkoznék!

febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
Prosztata nagyobbodásra szedett gyogyszerek között van olyan amelyik kb. fél év alatt leállitja a müködését. Az elélvezés marad, de nincs semmi produktum (mint tudjuk az ondo tulnyomo része prosztata váladék).
febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
Azért az vitatható, hogy tulnyomo részben-e. Másrészt az általad leírtak alapján (nekem mint laikusnak) egyáltalán nem következik logikusan, hogy akár attól száraz maradna.
febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleg soxor csinalod egymas utan,akkor mar nem marad benne sperma,ami kijon orgazmuskor. Vagy csak par csepp. Tehat akkor is hasznalj ovszert.

Tapasztalatbol beszelek.

febr. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy a 4. menet után nekem már nemigen szokott jönni semmi. Attól még jó érzés, csak nincs anyag. :)
febr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szóval, még pár infó, csak a pontosítás kedvéért. Ő 18 éves, tehát már régóta csinálja a masztizást, nem most kezdte. Nem szed prosztata gyógyszert, és valószínűleg nem merült el a tantra és más hasonló spirituális maszturbálásban sem. Nem hinném, hogy elszorította volna a heréit, mint ahogy a 13. válaszoló szokta.

Őszintén szólva én ezt a folyamatot végig láttam, mármint, kamerán keresztül csináltuk, és amikor kérdeztem, hogy élvezett-e, azt mondta, hogy igen, csak néha neki nem jön ki. Lehet már aznap ez volt neki a sokadik, azt nem tudom. Vagy csak simán átvert. 😅

febr. 25. 09:06
 20/24 anonim ***** válasza:
74%

#20 Valószínűleg akkor már kitárazott előtte!

Mondjuk ha camoznék egy csajjal, tuti akkor mutatnám meg neki, mikor fullon vagyok és spriccelne mint állat! 😅

febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!