Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első randin szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin szex?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel jóideje igazából megfogadtam soha nem fekszem le senkivel az első randin de őt nagyon kívánom még úgy is, hogy nem találkoztunk csak beszélgettünk.

Én még szűz vagyok de a szexre vágyom csak nem szeretném, hogy azt higgye könnyű nőcske vagyok mert belemegyek egyből a szexbe. De, ha egyszerűen akarom mit tegyek?

Az első randin max egy csók oké de először megismerni kellene egymást nem?



febr. 25. 12:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Mindenkinek magának kell eldöntenie, mit és mikor akar. Hogyan tudod kezelni például, ha az első után sosem lesz második. Vagy ha béna a másik fél. Vagy ha nem figyel rád eléggé. Ráadásul neked az első alkalom lesz. Szóval, ha tudod nagyán lazán venni, akkor hajrá, egyébként viszont jobb ismerkedni előtte.
febr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
74%
Én csináltam már, 2 éves kapcsolat lett belőle
febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1

Pont ez az, hogy most úgy érzem rendben van ha nem lesz második randi de volt egy jó estém vele, aztán meg bennem van, hogy talán mégsem jó ötlet hisz lehet én mégis folytatni akarom. Kétes érzéseim vannak.

febr. 25. 12:59
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha első randin lefekszel vele, egyértelmű, hogy könnyű nőcskének tart. És még szűz vagy,mi lesz később?!
febr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Én így jöttem össze 30 éve egy csajjal. Azóta a feleségem. Mondjuk ismertem a randi előőtt,beszélgettünk párszor.
febr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Mi is beszélünk egy ideje videóhívásozunk stb, de ha lefekszem vele az első alkalommal nem hiszem, hogy utána tervezne velem többet...

Inkább visszafogom majd magam ha találkozunk.

febr. 25. 13:10
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem hogy ez visszatartaná a hosszabb kapcsolattól,ha lefekszel vele. Sok férfi szereti a szexkedvelő nőket.
febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
69%

Ez a hozzá állás mondju 17-18éves korig ok.

Utána már mások a prioritasok,reális célok vannak.

Nem kell időt pazarolni ilyen csipp-csupp dolgokra mint:megimerni a másikat.

Persze ha 18+ szűz az ember az kicsit nehezített pálya.

Milenne ha nem dugnátok?

Petting is okés elsőrandin.

Nekem 1kivetellel mindig bejőtt.

Azzal nem adod magad olyan könnyen,de mégis volt valami sex szerűség.


Illetve lehet olyan hozzá állasa mint nekem.

És ha könnyü nőcske akkor mi van? Holnap is felkel a nap,és sokba kerül a benzin.

febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok sokat vártam a szexel és csak vele érzem azt, hogy igazán vágyom rá.

Én előtte szívesen megisnerném aztán szexelnék csak az eszem ellent mond a szívemnek most.

febr. 25. 13:19
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Mi van ha csak orál lesz első randin de be nem teszi?
febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!