Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első randin szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin szex?

Figyelt kérdés

Ismerkedem valakivel jóideje igazából megfogadtam soha nem fekszem le senkivel az első randin de őt nagyon kívánom még úgy is, hogy nem találkoztunk csak beszélgettünk.

Én még szűz vagyok de a szexre vágyom csak nem szeretném, hogy azt higgye könnyű nőcske vagyok mert belemegyek egyből a szexbe. De, ha egyszerűen akarom mit tegyek?

Az első randin max egy csók oké de először megismerni kellene egymást nem?



febr. 25. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%

Az "baj" hogy ha 25 évesen még szüz vagy és ezt tudja akkor az lesz az első gondolata,hogy zakkant vagy amiért még nem húzottfel senki.

Ez pedig a fiuknál piroslámpa. Vagy legalább sárga.

Veled van,hogy relative gyorsan a bugyidba jusson aztna ha megvoltál kalap-kabát nehogy agyoncsapd baltával.


Ezzel a háttérrel igazából számodra nincs igazán nyertes szitu.

Beszélgesse vele még mélyebb témákról,hogy kiderüljön mi a hozzá állasa a szitudhoz (jobb ha nem tudja hogy egyébként rollad van szó) szóval valahogy terelve a témát de mégis ott maradva:mi a vélemenye az első randin sex-ről stb.


Illetve azért ne készüljrá ennyire. Élőben lehet,hogy büdös és nem felizgulszrá hanem lehányod.

febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
12%
Ne vétkezzél házasság előtti szex szel
febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
66%
had szóljon
febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%

"Ne vétkezz házasság előtti sex-el."

Miért ne?

A házasság egy művi dolog. Számtalan példa mutatja az ember nem monogám faj.

Másrészt ha sex nem klappol akkor a házasságnak rövidúton vége!

febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

14

Szerintem ez csak provokáció én nem is válaszoltam neki, láttam máshová is oda írta ezt.

Én ezzel nem értek egyet és nem is fogok várni a házasságig.

febr. 25. 19:33
 16/23 A kérdező kommentje:

15

Mondjuk azt hozzá tenném még, hogy én hiszek a monogám kapcsolatban de butaságnak tartom azt, hogy a házasságig várjak. Persze akinek ez jó tegye.

febr. 25. 19:34
 17/23 anonim ***** válasza:
89%
Az a baj kérdező, hogy túlságosan is ráfeszülsz. Próbáld lazábban venni.
febr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 gabor49 ***** válasza:
87%
ha mindketten akarjátok ok
febr. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%
Ne variálj, már így is későn kezded! Azzal veszítse el, akit kívánsz! A többi jön magától. 25 évesen egy szűz lány neem lehet könnyű nőcske!
febr. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
61%

Férjemmel pont azért vagyunk együtt, mert első találkozásnál nem kerültem vele az ágyba.

Megszokott volt neki az, hogy a nők első szóra ugranak a farkára. Hát én nem.

Kihívás volt számára ez a hozzá állás.

De el is mondja, hogy örül, hogy nem hagytam magam elsőre, mert akkor nem lett volna további találkozás.

febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!