Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek túlzás lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlzás lenne?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egyik barátnőmmel és azt mesélte,hogy néha ő is szokott dominásat játszani.Van kb. 40-50 db sálja,kendője,amivel úgy gúzsba kötötte a pasiját,hogy moccanni/mukkanni sem bírt.És a pasi így volt megkötözve 2-3 órán át,többször verte neki,de mindig leállt épp időben és a pasi már nagyon kivolt a végén.Mit gondoltok,túlzás ez?

febr. 25. 22:05
A kérdező szavazást indított:
Túlzás,nem izgatna pasiként.
Túlzás,nem izgatna nőként.
Nem túlzás,izgatna pasiként.
Nem túlzás,izgatna nőként.
57 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene annyira túlkötözni, alapjában véve tetszene, de azért nem kell olyan sokáig elhúzni a dolgot
febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A pasi szereti a teljes kiszolgáltatottságot.Amúgy egy pici,155 cm-es lány.
febr. 25. 22:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám, de azért ne kínozzon olyan sokáig verje ki egy idő után :)
febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
lehet tetszene, de egy picit sok az a 2-3 óra hossza
febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
A nagy kötözgetést kihagynám és időben sem tetszik 2-3óra.
febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik ez a játék, nem tartom túlzásnak. F
febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Azt pici lányt inkább én megdöngetném és a szájába élveznék tarkófogással a végén. Ez a sálas játékbaba dolog nagyon nem férfias.
febr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%
kevéd
febr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez így túlzás. Volt ilyenben részem. Csak mi kötelekkel meg bilincsekkel játszottunk ilyet. Persze volt selyem sál is de az szem bekötésre és farok simogatásra volt befogva:)

Mi oda vissza játszottunk, azaz kezdésnek én a csajt izgattam csúcsig majd meg is dugtam, aztán jöttem én. Megbilincselt szem bekötve és selyem sállal simogatot meg lovagolt rajtam. majd szájába mentem el. És utána jött a kínzás, nem engedett el, hanem kezdte előröl az felizgatást, és játszott velem ne menjek olyan könnyen el, majd a végén megkegyelmezett és megint elsültem, de ez max 1 óra lehetett.

Szerintem jobb ezt többször eljátszani, és igen, baromi izgató tud lenni a kötözés oda vissza is.

febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem érdekelne dolog, de cukinak és viccesnek gondolom, ahogy megprobálna megkötözni. Jó értelembe inkább csak nevetni tudnék.
febr. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!