Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lógva 11 centi, állva viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lógva 11 centi, állva viszont csak 13 centi a farkam. A vastagsága mereven 5,8 centi. Mit gondoltok egy ilyen farokról? Szerintetek ciki ilyennek egy nő elé állni.

Figyelt kérdés
Szégyenlős vagyok a méretem miatt és ez az ismerkedésben frusztrációt okoz. Mármint a merev méret, hogy mit fog szólni. Eddig nem ért negatív komment, de szeretnék javítani az önbizalmamon.

márc. 1. 20:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
74%
A hossza rendben van, de brutál vastag! Sem szopni nem tudnám, sem máshova betenni....
márc. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Egy nőnek a legrosszabb, ha egy férfi önbizalomhiányos, és állandóan azon pörög, hogy kicsi a farka. 13 centivel már lehet dugni rendesen, sokaknak ekkora vagy kissebb. A vastagságot pedig nézd meg, hogy kell lemérni.
márc. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Elnézést a vastagságát egy centivel elírtam. 4,8 centi az átmérője, mert 15-15,3 centi között szokott lenni a kerülete mereven.
márc. 2. 13:15
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segítő válaszokat meg a megnyugtatásokat, néha pár biztató szó sokat segít, mert senkivel nem tudtam erről beszélni, hogy ez nekem félénkséget okoz
márc. 2. 13:16
 15/20 Csupasz makk ***** válasza:
93%
Ha állandó párkapcsolatot szeretnél, akkor nem az ágyban kezditek. Ha kialakult az egymás iránti vonzalom, akkor hidd el, hogy nem a méreten múlik. Nekem mindössze 12 cm mereven, az átmérõje is csak 4 cm, ráadásul teljesen körül vagyok metélve. Soha nem volt problémám ebbõl.
márc. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is sajnos olyasmi, mint neked vagy a 15-nek.
márc. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11 cm.Sírok, üvöltve.Sorscsapás.
márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Írhatunk privátot?

Három unatkozó lány

márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
húzogatod?-húzogatod?
márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is pont ilyen, átlagos hossz és az átlagnál vastagabb. 21 nővel voltam eddig életemben, mindet ki tudtam elégíteni. De ez nem csak a farkamnak köszönhető, hanem a technikáimnak is.

Ha ezen kattogsz, akkor tuti nem lesz jó.

Sok sikert! :)


44F

márc. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!