Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan köztetek, akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, akinek volt/van bármiféle szexuális kapcsolata az unokatestvérével, vagy akár a testvérével? Vagy tudtok e ilyen, megtörtént esetekről? Illetve hogyan tud ez egyáltalán megtörténni?

Figyelt kérdés

márc. 6. 11:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még unoka tedóimal nem feküdtem le pedig bombázok de féltesom (nővérem) dugom nem sürün oda figyelve hogy ne legyen bébi bogyó egyszer rá ült akkor be ment egy kicsi meg is ilyedtem de szerencsére meg jött a piros és onnantól meg nyugodtam tudom beteges de nem lehetett ki bírni a fojtonos pucérkodása mellett 😒
márc. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Én feleségül vettem az uncsimat. Az unokatesóm 6 hónappal idõsebb mint én. Gyerekként 2 utcával arrébb laktak tőlünk, oviban csoporttársak, utána 12 évig osztálytársak voltunk, együtt jártunk néptáncra, zongoraórára, még a szabadidőnket is együtt töltöttük. Együtt sírtunk, együtt nevettünk. Szerelmesek lettünk egymásba és 15 évesek voltunk, amikor elkezdtünk titokban járni. Végül 18 évesen Pestre jöttünk és összeköltöztünk egyetem miatt. A kapcsolatunkat 10 év után vallottuk be otthon, még abban az évben megházasodtunk.
márc. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Unitesóval volt, amikor nyaraltunk
márc. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!