Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nekem nőként tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem nőként tetszik nagyon egy férfi és úgy vettem észre, hogy én is szimpi vagyok neki és felkínálnám számára a hármas szex lehetőségét párommal, akkor mekkora a valószínűsége, hogy élne a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Nem tudom van-e családja vagy barátnője és nem tudom vajon megbotránkozna-e vagy tetszene neki ez a dolog. Régen találkoztam vele néhányszor hivatalos ügy miatt, tehát nem is tudok vele kommunikálni. Ha elhatároznám, hogy beszélek vele, akkor egyből a tárgyra kéne térnem. Vagyis nincs lehetőségem kipuhatolni pl a családi állapotát.

Szerintetek lenne esélyem vagy sokat zuhannék a szemében és megvetne?



márc. 6. 19:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Ha nő a párod sima ügy.
márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
50% vagy él vele, vagy nem. :D
márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%

Ha ismerős akkor szerintem ne tedd... az emberek többségének lövése sincs a 3-as történetekről, az fogja hinni a párod búza, ill. igazából nem is hármast akar majd, hanem kettest és rosszul fog elsülni az együttlét.

Meg kell várnod, amíg ő kezdeményez, s akkor felvetned, hogy nem zárkózol el egy találkozótól, de a férjed is jelen lesz.

márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Heteroszexualitás csoportba tettem ki a kérdést. Szerinted akkor nő a párom?
márc. 6. 19:47
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem tudom... én pasiként, ha valaki (pláne nő) ismeretlenül ilyennel jönne hozzám, azt hinném egy idióta ri*anc. Meg én nem szivesen nézem más pö*sét, ha hármas, akkor inkább 2 nő és 1 pasi felállás. 42F
márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Én voltam már ilyesmi szituban, örömmel ugrottam bele.
márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
#5 - erről beszéltem a kérdezőnek :) Hármasba az fog belemenni akinek van némi rutinja, avagy eleve vágyik az ilyen történetekre, más nem.
márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nyilván elmondanám azt is, hogy párom hetero, szóval nincs buzulás, csak fel szeretnénk dobni kicsit a szexuális életünket.
márc. 6. 19:48
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
#8 inkább egy idegent keressetek, több okból is. Ha valamiért rosszul sül el a story (nem akarjátok folytatni), akkor könnyen le tudjátok zárni a dolgot, illetve nem fog eljárni a szája (x év múlva sem) a közös ismerősök között.
márc. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
max ga nagyon kétségbe lennék esve mert régen nem voltam nővel és prostira sincs pénz. Amúgy miért lenne vonzó, hogy ott van még egy férfi?
márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!