Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nekem nőként tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem nőként tetszik nagyon egy férfi és úgy vettem észre, hogy én is szimpi vagyok neki és felkínálnám számára a hármas szex lehetőségét párommal, akkor mekkora a valószínűsége, hogy élne a lehetőséggel?

Figyelt kérdés

Nem tudom van-e családja vagy barátnője és nem tudom vajon megbotránkozna-e vagy tetszene neki ez a dolog. Régen találkoztam vele néhányszor hivatalos ügy miatt, tehát nem is tudok vele kommunikálni. Ha elhatároznám, hogy beszélek vele, akkor egyből a tárgyra kéne térnem. Vagyis nincs lehetőségem kipuhatolni pl a családi állapotát.

Szerintetek lenne esélyem vagy sokat zuhannék a szemében és megvetne?



márc. 6. 19:42
1 2 3
 11/24 NTBS ***** válasza:
86%
Én belevágnék. Mit veszíthetsz?
márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha a csávót akarod ágyba húzni, akkor az egyik barátnõdet ajánld fel harmadiknak, ne a párod.
márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagy esélye van.
márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Próba - szerencse!

Nagyjából havonta jártam egy céghez üzleti ügyekben. 1-2 napig maradtam, aztán utaztam haza. A tárgyalópartnerek közt volt egy nő. Zseniális elme.

Mindig nyakig bebugyolálva. A szeme szép volt, különben mint nő nem volt az esetem. Én a nyitott, telt nőket szeretem - ő meg mindennek az ellentétje.

Egyszer együtt szálltunk be a liftbe. Megkérdezte, hogy lenne-e kedvem meginni vele egy kávét? Miért ne?

A kávézásnál egyből a tárgyra tért: mi lenne, ha legközelebb jövök, akkor nem szállodába mennék, hanem náluk aludnék?

Miért tenném? Nem szeretek alkalmazkodni, meg a cég fizeti, meg nem látom értelmét stb. stb. Nem ok nélkül kérdezi: szeretnék kipróbálni a hármast a férjével. A férje rábízta a megfelelő partner beszervezését, és ő rám gondolt. Hoppá! Azért ilyen ajánlatot nem minden nap kap az ember.

Megkérdeztem, hogy miért pont én? Hát mert már régóta figyel, tetszik a határozottságom, a kisugárzásom(?), és a testem is vonzó, ráadásul nem helyi vagyok.

Mondtam neki, hogy nem tudom: nincs bajom igazán ezzel, de ő nem az én esetem, pillanatnyilag nem tudom elképzelni hogy egy ágyban legyünk, mert nem vagyok biztos abban hogy rendesen tudnék teljesíteni - de egy próbát megér, mert nagyon kíváncsi vagyok hogy milyen is egy ilyen hármas? De mit szól a férje? Ők megbeszélték már régen a hármast, de nem találtak megfelelő partnert.Megmutatta a férje képét - egy rendes fickónak látszott. Szóval annyi kikötésem van, hogy ez akár hogy sikerül, az az üzleti ügyekben semmilyen szerepet nem játszik, és arról nem is akarok beszélni. Ez természetes.

Amikor jövök, szóljak előre hogy a gyerekeket el tudják vinni a nagyihoz.

Hazudok, ha nem vártam már nagyon a találkozást - a kíváncsiság nagyon nagy úr!

Amikor elmentem hozzájuk, látszott hogy készültek erre az eseményre: oldottak, vidámak és nyitottak voltak. Legelőször a játékszabályokat beszéltük át, aztán kis pezsgő, kis kaja, kis borozgatás.

A nő vette át az irányítást: igen határozott és fantáziadús volt. Jobb teste volt, mint amilyennek a hivatalos göncben látszott.

Volt az egész együttlétnek egy varázsa: az új partnerek,az új felállás és a nő aktivitása.

Jobb volt, mint amilyenre számítottam...

Remélem tudtam segíteni, kérdező:)

márc. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
14-es, köszönöm szépen a válaszodat. Nagyon bíztató, amit írtál és én is úgy vondolom, hogy a férfiak többsége simán bele menne.
márc. 7. 09:24
 16/24 A kérdező kommentje:
És a többiek válaszát is köszönöm!
márc. 7. 09:24
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Én a helyedben azt kérdezném meg elsőnek, hogy:


Neharagudj, hogy megkérdezem, de van családod vagy barátnőd? Tudom ez furcsa kérdés csak érdekel.


Ha azt mondja, hogy igen van akkor mosolyogj és mond azt, hogy köszi és el mész.


Ha azt mondja, hogy nem egyedülálló vagyok, akkor hozd fel a témát vagy mond meg neki, hogy szeretnél vele beszélni, de nem a munkahelyén és felhívhatnád-e.


Ha erre pozitívan reagál akkor 90% , hogy meg lesz a 3-as.


Sok sikert!

márc. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszi 17-es. Végülis kb mindegy van-e család, mert a férfiak többségénél az nem akadály. Csak az a kérdés ő melyik kategóriába tartozik, a hűségesbe vagy nem, és hogy tetszem-e neki.
márc. 7. 15:05
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

18: még a tetszés sem olyan lényeges mint a szimpátia, és a megbízhatóság!

A tetszés alapján én soha nem hajtottam volna erre a nőre, de az elméje, a stílusa, az őszintesége - no és a hármas lehetősége - totál levett a lábamról!

Ők tényleg komolyan gondolták, és tényleg megbeszélték együtt a közös vágyaikat! Nem volt semmi féltékenység, pedig a nő totál bedobta magát a közösbe! Ki sem néztem volna egy ilyen vékony "szentfazékból" azt a produkciót, amit ez éjszaka folyamán produkált!

Nagyon sajnáltam volna ha ezt kihagyom az életemből...

14-es voltam.

márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

19#


Nagyon tetszik a sztorid. Nem akarom offolni a topikot, leìrnàd miket csinált a nő.


Èn is pròbáltam a 3-st 2 hàzaspàrral, de az nem ùgy volt mint a tiéd, hogy már ismertétek egymást a munkából adódóan.


Mind a két part neten találtam. Még sok sok évvel ezelőtt. Az első pár párt keresett, de nagyon tetszett a nő és végül megfűztem, hogy egyedül elmehessek hozzájuk.


A második pár 7-8 évvel később volt és ők kifejezetten pasit kerestek.

márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!