Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Özvegyként mennyi idő telt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Özvegyként mennyi idő telt el, hogy újra ágyba bújj valakivel?

Figyelt kérdés

Vegyétek komolyan a témát.


Ismerkedem egy özvegy 40-es nővel. Tíz éve halt meg a párja és több mint 10 évig voltak együtt. Azóta egy kapcsolati kísérlete volt, pár hónap, de nem tudta magát beleengedni, viszont a szexet azt élvezte.


márc. 7. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Ezek szerint 30 évesen lett özvegy, és azóta az elmúlt 10 évben csak egy kapcsolata volt. Őszintén, ennyire fiatalon, mivel az ember társas lény, elképzelni sem tudom hogy egyedül éljem le az életemet. Szerintem hogyha ő az elmúlt 10 évben nem is nyitott nagyon, nem tudom elképzelni, hogy most akkor annyira az lenne.

Az meg hogy ki mikor bújik ágyba valakivel, az nem attól függ, hogy mennyi idő telik el, hanem az összhangon. Lehet az elsőre is, lehet az sokára is.

márc. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem értem miért a szexuális oldalt kérdezed, mikor pont hogy azt élvezte, és lelki téren van gondja kapcsolat kialakításával?
márc. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

#1

A 40-es lehet akár 49 is.

márc. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van hasonlo helyzetben levo ismerosom o 1 ev utan mar csinalt mindent ugyan ugy mint azelott
márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Özvegyként nem ágyba bújni kell, sőt, nem szabad, hanem legföljebb újraházasodni, de aki igazán szereti Férjét, az hű marad, mert odaát folytatódik...
márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
😥😥
márc. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
48 évesen lettem özvegy, 2,5 év kellett - de tartós kapcsolat is lett, nem szexkapcsolat.
márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!