Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, próbáltatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, próbáltatok már popsiba dezodorral vagy egyéb segédeszközzel masztizni? Volt orgazmus is?

Figyelt kérdés
Írjátok le hány évesek voltatok mikor először próbáltátok popsiba segédeszközzel

márc. 7. 14:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
45%

Bár legalább egyszer együtt lehetnék szingli pasiként ilyen nővel,Hölggyel,aki szereti,élvezi popsiba is ezt-azt...


Mert sajna sosem adatott meg ilyen nekem az életemben,viszont nagyon izgat a gondolat is,s épp ezért nagyon vágyom rá,hogy egy nőt így is kényeztethessek.

márc. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
29%
11 -es ez nekem is egy régi vágyom..volt pár csajom..elfogadtam őket úgyis ha ezt nem akarták..de valahol még mindig vágyom ilyen lányra aki önfeledten tudja élvezni az anális szexet..
márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!