Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon bejön a bondage, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bejön a bondage, de van egy félelmem, ami miatt nem tudom ellazultan élvezni végig. Mi lehet rá a megoldás?

Figyelt kérdés
Tehát attól félek, hogy a férjem szívrohamot vagy agyvérzést kap és meghal, és akkor szomjan/éhen halok magam is pár nap után, mert ugye ki vagyok kötözve. Az se sokkal jobb, ha valaki ránk találna számomra még időben, mert hogy nézne ki, asszony kikötözve, a hulla férje meg bűzlik. Arról nem beszélve, hogy lehet az agyvérzéses/szívrohamos férjemet még meg lehetne menteni, de ugye nem tudok mentőt hívni, mert ki vagyok kötözve.
márc. 7. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most erre komolyan van esély?

Ne kötelet használjatok hanem tépőzáras pántokat amiböl ha nagyon akarsz kitudsz szabadulni.

Vagy tanuljatok meg exotikus csomokat kötni amikből szintén kidudod magad szabaditani,ha beütne a baj.

Vagy vegyetkeb valakit 3.nak aki cselekszik ha baj van nem pedglig ott hagy titeket.

márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
de nem muszáj szándékosan szorosra kötni, adni kell rá lehetőséget ha baj van ki lehessen bontani
márc. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Neked annyi realitás érzéked van, mint Kiszel Tündének...
márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezik időzáras bilincs, lakat...
márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3# AZ ördög nem alszik. Aztán mikor majd bekerül a hírekbe, hogy "holtan találtak egy párt, a férj feltehetőlen agyvérzést kapott, miközben feleségével bla-bla, bla-bla" - Na akkor majd mindenki röhög, hogy ilyen hülye halált, meg ekkora pechet.
márc. 8. 12:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyetek be. Fotozok videozok ha kell beszallok ha baj vsn meg intezkedek
márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Annak, hogy teljesen egészséges emberként pont akkor történik meg ez vele, ráadásul azonnal, minden átmenet nélkül veszti el az eszméletét, annyira kicsi az esélye, hogy azt nem lehet felfogni szerintem. Ennél sokkal több veszélynek vagy kitéve minden egyes nap, már csak ha kimész az utcára, pláne ha mondjuk még kocsiba is ülsz, és vezetsz.


De tisztában vagyok vele, és elfogadom, hogy mindenkinél lehet valami olyan dolog, amitől egyszerűen indokolatlan módon, irreálisan fél. Ez az emberi természet velejárója, nem vagyunk tökéletes racionális lények.


Ettől függetlenül én biztosan nem hagynám, hogy egy ilyen fóbia megakadályozza, hogy megéld azt, amire valójában nagyon is vágysz. Mindenre van valami megoldás. Én is például egy időzáras bilincsre gondoltam, ami mondjuk egy óra múlva saját magádól kiold, akkor is, ha egyikőtök sem nyúl hozzá. Nem hiszem, hogy egy ilyen anyagilag olyan nagy beruházás lenne. És egy elég is, hiszen ha az egyik kezedet kiengedi, onnantól már a többi testrészedet ki tudod kötözni/kapcsolni te is.

márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Stephen King: Bilincsben (Gerald's game)
márc. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!