Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet a megoldá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a megoldás? 44 férfi vagyok

Figyelt kérdés

A gyerekek és a pénz miatt vagyunk együtt..

Én előhoztam már, Hogy engedjük el egymást és osszuk el ami van..

Erre jött azzal,hogy ezt meg azt a gyereknek vettük….

A vége az hogy én jöhetek el albérletbe semmi nélkül…

Perelni érdemesebb e? Vagy maradni és szeretőt keresni?

Esteleg van olyan nő aki hasonló helyzetbe van?



febr. 6. 13:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Nincs "gyereknek vettük", meg kell vizsgálni mi a különvagyon, az ami a házasság az együttélés előtt megvolt, ami közösen jött létre, akár adósság, akár gyarapodás, az is közös.. Nehéz innen megmondani, keress-e szeretőt, mert nem tudjuk mi okoz gondot.
febr. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Érzelmi zsarolás amit csinál…

Úgy van egy másik nőnek ne vigyem a javakat…

Magyarul mehetek üres zsebbel,

Vagy maradhatok és ennyi…

Megjegyzem a nagyobb részét én hoztam ősze…

febr. 6. 13:30
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a nő?
febr. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kint van a kérdésbe
febr. 6. 13:35
 5/27 anonim ***** válasza:
Hát te akarsz lelépni, akkor menj
febr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

5#

Mehetek de üres kézzel…

Mert rá fogja Hogy el veszem a gyerekemtől..

febr. 6. 13:42
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
Miért te mennél ? Ha ilyen mocsok akkor mennyen ő el ! Van pofája zsarolni
febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Mert ez zsarolás és haszon lesés, drága.


Gondolom a gyerekek elég nagyok, ahogy pedig idősödnek meg fogák érteni azt, ha két ember nem fér meg egymás mellett jól azt nem szabad hagyni elfajulni.


Merj lépni. Kezdetben csak egyeztess, informálódj egy ügyvéddel. Kérdezni nem bűn és szinte jelképes ár az életedért cserében.


Sok nőtársam visszataszító még számomra is, hogy milyen szinten ki akarják semmizni a férjüket, azt akit egykor mennyire szerettek.


Mindent maguknak akarnak, az helyett, hogy komprumisszumot kötnének és pl apaként ugyanúgy támogatnád őket.


Én szüleim is ezt tették, amikor váltak.


Felesbe fizették a tankönyveimet, ruhákat stb.


Anya mindig korrekt volt.

Volt olyan is, hogy inkább nem vett meg magának alap dolgokat se, mert ránk szánta.


Próbálj meg vele nyugodtan beszélni, legalább a te részedről legyen nyugodtság, hogy arra se tudjon mutogatni, hogy viselkedsz.


Ha nem megy, akkor ügyvéd.


Ne akarj olyan papucs életet, amibe belekezdett apám a másik kapcsolatában.


Behódolt a párjának, aki egy manipulatív nő és csak banknak használja apámat...


Egészsége egyre rosszabb, lelkileg megfáradt, elhízott stb.


Ne akarj arra a sorsra jutni, hogy csak létezel.

febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Hú, ez nehéz, és nem szeretem a " ha én a te helyedben lennék" mondatokat...

Szóval, itt több tényező játszik... játszana nekem.

1. A gyerek, ami a legfontosabb , vagy annak hiánya, vagy éppen a gyermek lelki" sérülése " kinek mennyire fontos, vagy megoldható e viszonylag jól az elszakadás, mért ha igen, nem szerető, semmi ilyen, válás, vagyonmegosztás.

2. Saját magadat ne semmizd ki. Ezzel zsarolni ócska, kicsinyes dolog. A házasság ideje alatt szerzett vagyon közös ( kivéve, ha van szerződés külön vagyonról).

3. A szerető okésnak tűnhet, de kérdés, hogy az majd hogyan alakul, elfogadja e, hogy félig meddig vagy vele, jönnek e érzelmek, stb

Ennek megfelelően nálam leginkább a válás, és az új kezdet jönne, de a gyermek kérdése nagyon fontos!!!

febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%
9, respect a válaszod miatt, az első válaszoló vagyok. Az utolsó hosszú kapcsolatom után ahol gyerek nem volt, a szakításnál is sokan a közös ismerősök közül egy ideig a nőt sajnálták, aztán mikor kiderült, hogy én még jófej voltam vele, mert fél évig nálam tárolhatta a bútorait, papíron be is volt jelentve, mindegy miért de az kellett neki, közben ő meg a közvetlen szomszédaim számát megszerezve uszította őket ellenem, ami úgy derült ki, hogy egy nyári estén a részben közös udvarra ahová én sosem mentem, az egyik kihívott, hogy sörözzünk már, és elmondta, hogy ő meg van lepve, mert fél éve hogy egyedül élek, és ő úgy hallotta, hogy majd hozzám mindenféle nők járnak majd, és nem így történt, ameddig nem jött a lezárás, jártam munkába.. Na de, kérdező, ne hagyd magad zsarolni a gyerekekkel, ha válás lesz, az túlélhető dolog, sokkal rosszabb egy mérgező kapcsolat, mert a gyerekek sem hülyék, hamar kitalálják majd, hogy te szeretőt tartasz esetleg, igen, gyerektartást kell esetleg fizetni, de a házasság alatt kimutatható, ahogy írtam is mit szereztetek együtt, és abból felezve jár minden a gyerekeknek.
febr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!