Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tabunak számítanak ezek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabunak számítanak ezek a kifejezések nálatok együttlét során?

Figyelt kérdés

Kefélni, dugni, kiverni, szopni, p*na, f*sz.

A párom nem igazán szívleli ha ilyen és ehhez hasonló kifejezéseket használok. Pedig ezek még nem is annyira durvák. Én meg pont hogy néha kicsit "durvulnék" obszcén szavakat használva, persze csak normál keretek között. Már ha ez durvulásnak számít.

Csak én fogtam ki egy ilyen barátnőt vagy másnál is így van ez?


márc. 10. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, talán idővel majd alakul, jó, én már idősebb pasi vagyok, de a partneremnek mondhatom bátran, hogy gyere, b.sszunk egy jót, stb..
márc. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pl ha azt mondanám neki: 'úgy szétkefélném a lucskos puncid' vagy 'verjed a kemény farkam' biztos hogy kikelne magából.
márc. 10. 15:41
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez a "kösz, nem" kategória. Nem mindnekit egyforma, tartsd tiszteletben a kérését.


N

márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, rossz a memóriám, és már fél éve nem csináltam. Szimulácioban IS benne vagyok, de csak normális csajjal
márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem számítanak tabunak :D nekem még izgató is


N

márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt,ha puncinak nevezem a nemiszervét,helyretesz,hogy az a kislányoknak van,neki pi@ája van.Nevén nevezzük a dolgokat.Bár a ba4ás szót nem szereti hasznáéni.
márc. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi eléggé közvetlenek vagyunk, így egymás között simán használjuk ezeket. Mások előtt nem, a külvilág mit sem sejt...
márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egymás között mi is beszélünk így, pont az lenne jó hogy önmagad lehetsz. Vagy nem?
márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én imádom, ha durván beszélnek velem, van benne valami őserő, ami izgató
márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!