Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert izgat annyira, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert izgat annyira, ha egy random lanyrol olvasom itt, mikent szokott onkielegiteni?

Figyelt kérdés
Tok beindit, ahogy leirjak reszletesen. Ilyenkor elkepzelem, hogy odamennek, es atvennem tole a stafetat... :D Meg persze kozben ugy is izgatnam, ahogy o biztos nem tudja magat, de ugyanakkor tuti jol esik neki. Peldaul gyengeden csokolgatnam a nyakat, fulet, szajat, mellet.

márc. 19. 21:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Órákig azért ne húzd el nekem. 1 óra környékén már inkább kellemetlenné válik és nem is lesz nagy robbanás 😃
márc. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mert nem jo emberekkel csinaltad eddig... 😂
márc. 19. 21:53
 13/17 anonim ***** válasza:
33%
Horzsold az érdes nyelveddel a klitoriszom légyszíííí.Máris rólad fantáziálok.Magamhoz nyúltam. Egyedül vagyok ma este.A férjem műszakos.
márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%
És te lennél erre a jó ember? 😃
márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
En ilyet nem mondtam amugy, de koszonom, hogy ezt gondolod rolam! 😂 Amugy meg mondhat barki barmit, a pudding probaja az eves, szoval ki kell probalni.. 😅
márc. 19. 21:57
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Bátortalan kis szűz vagy azért.

HA szexelnél te is akkor az izgatna.

márc. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem az izgat, ha egy gyakoris lány rám ül és azt mondja, hogy random-random..
márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!