Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen esetben jogos lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben jogos lenne a megcsalas?

Figyelt kérdés
A parom extremen stresszes munkakorben dolgozik, raadasul egeszsegugyi problemaja is van.. szoval korulbelul egy eve nincs szexualis eletunk, pedig fiatalok vagyunk. Engem ez nyilvan nagyon frusztral, o pedig sajnalja, de nem tud valtoztatni a helyzeten. Van egy gyerekkori baratom, akihez mindig vonzodtam es o is hozzam. Erzelmileg volt koztunk valami, de nem fekudtunk le soha. Viszont par eve egy buliban utalt ra, hogy szivesen tenne velem ezt-azt.. :) es a mai napig erzem ezt a viselkedesen. Azt viszont nem tudom, hogy a parom ezt hogy fogadna. Azt meg foleg nem, hogy a baratnak mikent vazolnam fel ezt.. nem lenne megalazo neki, hogy szigoruan csak a szexert kene?
márc. 20. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Mivel önhibáján kívül nem tud kielégíteni, ezért nem hinném, hogy jól esne neki.
márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatod a pároddal biztosan tönkremenne! A megcsalás sosem "jogos". Ha valami nem működik a kapcsolatban, akkor vagy kitartasz, megpróbálod helyrehozni, vagy lelépsz. Nyilván ha nyitott kapcsolat és a párod azt mondja hajrá, akkor tedd meg, de ebből úgysem az lesz. Az meg hogy kinek lenne megalázó-nézőpont kérdése
márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ezek csak kifogások. A szeretőmnek vállalkozasai vannak, minden nap olyan dönteseket kell hoznia ami nem csak a saját de több tucat alkalnazott és családjuk életét befolyásolja! De a farka feláll minden nap es tud teljesíteni nálam is, a feleségénél is.

Ha a pasid nem, akkor nem neki való a munka, vagy a parkapcsolat, hosszú távon a kettő együtt nem fenntartható! Vagy keressen kevesbe stresszes melót, vagy engedje el a párkapcsolatokat (esetleg te szexelsz mással, ez egy három oldalú konszenzus is lehet). Egy biztos, így nem oké.

márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 o is igy el. Penzugyi terulet, napi 12 ora, oriasi felelosseg. Nyilvan megbeszelnem vele az egeszet, nem a hata mogott tortenne. Eddig sem volt teljesen vanillia a szexualis izlesunk, de gondolom azert ez sokkolo lenne elsore.
márc. 20. 10:34
 5/15 anonim ***** válasza:
16%
Nem a munka miatt nem áll fel. Én például a munkát nem bírom elvégezni, mert folyton kívánom a szexet. A nyár számomra egy kínzással ér fel, annyi szép nő jár falatnyi kis textilben, hogy az ember gyermeke másra sem tud gondolni.
márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Félre jár a barátod.
márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha megbeszéled vele és megengedi, akkor nem megcsalás. Fiatalon nem várhatja el, hogy a másik lemondjon a szexről, mert ő képtelen teljesíteni. Mondd meg neki, hogy ez a terved, ha nem megy bele, akkor meg azt, hogy át fogod gondolni a közös jövőtöket.
márc. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Másnapos Sárkány ***** válasza:
84%
Egy év borzasztó hosszú idő. Ha komolyak a szándékaid a pároddal és ez a helyzet az ő oldaláról nem fog változni, akkor csakis a nyitott kapcsolat vagy a szakítás lehet megoldás. Azt írtad fiatal vagy, azt nem mennyire, de gondolom 25 alatti. Ez esetben vesd fel neki a nyitott kapcsolat ötletét, aztán ha esetleg újra képes nemi életet élni, lehet ezen változtatni. Ha nem megy bele, szakíts. Túl rövid az élet, túl kevés az idő, és nem pocsékolhatod el se az időd, se a fiatalságod egy kapcsolatra amiben nem lehetsz igazán boldog, nem kaphatsz meg mindent amire szükséged van.
márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólókkal egyetértve már egy év is baromi hosszú idő amit vártál, ennél nem kéne többet.

Ez így nem élet... Mert ha ennyire fontos és sok időt elvesz a munka akkor hogy tud veled érdemben foglalkozni vagy bármi mással? A szex csak a jéghegy csúcsa. Mondjuk elég fontos része!

Szóval ha nem áll a farka attól van nyelve keze amivel okozhat neked örömet.

Én ilyen baráttal félredugást nem javasolnék nincs értelme hosszú távon így a párod mellett maradnod. De én nem vagyok híve a nyitott kapcsolatnak...

márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Másnapos Sárkány ***** válasza:
100%
Annyival még kiegészíteném a válaszom, hogy esetleg lehet egy harmadik lehetőség is. Megmondod neki kerek-perec, hogy ez így nem mehet tovább és változtatnia kell. Mindegy hogyan. Ha lelki eredetű, járjon szakemberhez, ha úgyse megy, szedjen bármilyen potencianövelőt vagy tegyen meg bármit ami csak eszébe jut, de ez így nem mehet tovább. Olyan pedig nincs, hogy ,,sajnálom nem tudok rajta változtatni". Ha fontos vagy neki, tegyen meg mindent érted, ha pedig nem... akkor ott a másik két lehetőség, amiket nagyjából már mind ajánlottunk.
márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!