Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki tapasztalt már ilyet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tapasztalt már ilyet? Fiúk lányok.

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek mégis teherbe estem, ebből adódóan volt egy abortuszom. Azóta már váltottam hatékonyabb fogamzásgátlóra viszont a párom kifejezetten nem szereti puncimba betenni. Vett inkább vibrátort és azt szokta használni szexnél és neki elég ha csak leszopom vagy ha hagyom popsiba.

márc. 21. 07:38
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
65%

Nrm, soha.


Az ürge fejében is lett egy közepes/nagyobb probléma.

márc. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg megriadt a későbbi terhességtől és lett benne egy gát. Türelem est beszélgessetek róla. Különben ebből az lesz szét mentek egy idő után. Vagy szakember.
márc. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Figyelmes, és valószínű hogy erre a félelem is ösztökéli.
márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Beszéld.meg vele. Csak ő tudja mi az oka
márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
69%
Én személy szerint gumiban azért bemerészkednék akkor is, ha a tabit nem érezném 100%-osnak.
márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az érdekelne, hogy milyen fogamzásgátló mellett lettél terhes? Pontosan szedted?

Én 10 éve szedem (volt ez idő alatt, hogy nem vettem be pontosan, vagy kimaradt 1-1 szem), de nem lettem terhes.

márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem meri betenni mert fél hogy a mostani is csődöt mond.

Használjatok óvszert.

márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Velünk is történt hasonló, kudarcot vallott a gyógyszer. Végül kiderült, hogy a gyógyszertárban véletlenül lejártat kaptam amiből botrányt is csinálhattam volna.

Viszont mi nem mentünk abortuszra, csomó vizsgálat alá támasztotta, hogy a baba egészséges így megtartottuk, úgy vártuk mintha tervezett lett volna, nem is érzem balesetnek. Viszont azóta párom folyamatosan nézi, hogy mikor jár le, és gumit is használunk. Talán kicsit romlott is szex közvetlen a terhességem elején. Vannak ilyen balesetek, de nagyon ritka.

Meg tudom érteni a párodat is viszont ha nem tesztek ellene meghal a kapcsolat. Neked sem lesz kényelmes mindig análozni (nem is egészséges) a vibrátort meg szingliként is lehet használni, nem olyan mint egy hús-vér fasz. Beszéljétek meg, adj neki egy kis időt, kezdjétek gumival és megszakítással, ha az őt nyugtatja.

márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk első gyerek gyógyszer mellett lett. Megtartottuk. Apjával onnantól megszakításosan védekeztünk. Nem jött újra össze a gyerek.

Szétmentünk. Következő kapcsolatban az exem erőltette volna a gyógyszert, de 3 szem után abba hagytam. Olyan tüneteim voltak, amik terhességem alatt sem voltak.

Nem ez miatt mentünk szét.

Mostani párommal már 5 éve megszakításosan védekezünk. Mindenki azt mondja egyik leggyatrább védekezési mód. Nekünk mégis ez jött be. Nem lett gyerkőc csak mikor mi is akartuk.

Szóval lehet szexelni de ha nem akartok gyereket nem kell a punciba eldurrani sem gyógyszer sem óvszer mellett. (értem én ezért van kitalálva, de mégis jobb így sexelni, mint sehogy).

márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk a második gyerek lett gyógyszer mellett, megtartottuk. Azóta gyógyszert váltott a párom és minden megy tovább, csak akkor élvezek a puncin kívül máshova a ha Ő akarja. Valószínű, hogy a párod elveszítette a bizalmat a gyógyszerben, ebben az esetben az óvszer a jó megoldás szerintem is. Egy puncitól nem szabad megvonni a hús-vér f...t! Előbb-utóbb felerősödik a vágyad iránta és vagy megcsalod vagy szétmentek.

46F.

márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!