Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általános igazságként kimondha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általános igazságként kimondható hogy a lányok nem vágynak csak nyalásra, szemben azzal hogy a pasiknak egy sima szopás is kielégítő néha?

Figyelt kérdés

márc. 22. 18:06
1 2
 1/11 mantis religiosa ***** válasza:
88%
Semmi nincs kőbe vésve. Még egyénenként, kapcsolatonként is sok mindentől függ.
márc. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi nem jelenthető ki általánosan. Pl nekem elég csak a nyalás.
márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szopás nem elég én igénylem a szexet is akkor
márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de amúgy is mi értelme lenne ilyesmit kimondani? Egy kapcsolatban jó esetben úgyis a párod igényéhez igazodsz, nem az "általános igazságokhoz".
márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez rögzült az emberekben. Nálunk pl pont fordítva van, párom nem vágyik “csak szopásra” de nekem kielégítő magában is a nyalás.
márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként például tökéletesen elvagyok kapott orál nélkül. Legfeljebb egy kis plusz kedveskedés gyanánt 1-2 percig az elején, de nem szeretek túl sokáig passzív maradni. Adni viszont szívesen.
márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk például pont fordítva van. Nekem néha elég lenne csak a nyalás. Férjem nem kedveli igazán a csak szopást.

Általánosítani amúgy is értelmetlen bármit.

márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség ez az általánosítás.

Abban van valami, hogy rengeteg férfi simán el lenne azzal, hogy csak ő kap és nem ad cserébe semmit...


Én párom szerencsére nem ilyen. Ő neki fontos nagyonis a punci.

márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként a nyalás max előjáték, ne az legyen fő produkció.
márc. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Van, hogy elég a csak szopi, pláne, ha heves, tüzes és lenulláz.
márc. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!