Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet a baj,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet a baj, egyben a megoldás ha a barátnőm nem szeretné hogy orálisan kényeztessem?

Figyelt kérdés
Még a kapcsolatunk elején próbálkoztam ezzel. Már volt pár együttlét miután az egyik alkalomnál szépen lassan elkezdtem lefele haladni, mire megállított a barátnőm hogy ezt nem szeretné. Ezt tiszteletben is tartottam. Azóta már eltelt kb. 2 év és most megint szeretném ilyen módon kényeztetni. Szerintetek változhatott ezügyben a hozzáállása? Egyáltalán mi lehetett a probléma? És mi lehet erre a megoldás?
márc. 22. 21:00
 1/7 StevenUp ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem gondolja hogy jó íze lenne odalent. Te meg nem beszéltél túl sokat erről, így jegelte a témát
márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk aztán fogalmunk sincs. Kérdezd meg tőle. Akkor nem kell találgatni. Két év együttlét után azért lehet ilyesmiről beszélni.
márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Két éve együtt vagytok és tőlünk kérdezed, hogy mi lehet a probléma?


Az eszem megáll...

márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Mossad a fitymádat és seggedet többször. Ha ez se segít akkor új csaj
márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti fogad el:)
márc. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valami látens lezbi lehet.

Ha egy férfi nem szereti ha szpják, már egyből le ban melegezve. A barátnődnél sincs másképp

márc. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet csak önbizalomhiány, mondjuk fél attól hogy neked nem tetszim ahogy kinéz, vagy nem jó az íze és nem tudja elengedni magát. Beszélj vele erről, kérdezd meg miért és ha ez a gond, akkor szerintem az segít hogy minél többet mondod neki hogy neked eztetszik, szexi, jo az ize stb nekem ez segített, persze mivel foglamam sincs neki miért ezért jobb lenne ha pl kommunikálnátok
márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!