Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor tudtátok, hogy készenáll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tudtátok, hogy készenálltok a szexre?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, akivel kb 2 hete kezdtünk beszélgetni, időközben rendszeresen találkozunk, minden sinen van és szóbakerült a szex. Szerinte egy fontos része a párkapcsolatnak és egyetértek, viszont még szűz vagyok. Úgy érzem, hogy kész vagyok a szexre és az ezt övező felelősségre, tudok kinek szólni baj esetén, védekeznénk (van óvszerem és ő is egyetért, hogy ez a legjobb mód a helyzetünket nézve) szeretnék vele lefeküdni és vágyom rá, hogy így is együtt legyünk. Viszont még nem olyan régóta ismerem és ez az egész dolog egy nagyon kicsit de ijesztőnek tűnik meg az, hogy milyen lesz az első alkalom stb. Szerencsére abszolút nem izél evvel, hogy tegyem meg hisz én is vágyok rá de félek, hogy túl korán megyek bele és bánni fogom. A másik (szerintem csak ezért van bennem jobban félelemérzet) az az, hogy nem vagyok kibékülve a testemmel, kövérnek látom magam de nyilván a meztelenkedés meg hozzátartozik a szex részéhez. Szóval a kérdésem az, hogy ti mikor éreztétek magatokat késznek, csak minden félelmetekkel együtt belementetek vagy egyszerűen felülkerekedtetek rajt

márc. 23. 12:46
 1/5 A kérdező kommentje:
Őszintén lehet csak én gondolom túl ezt az egészet és túl sokidőt szentelek a félelmeimnek.
márc. 23. 12:47
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
márc. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki izgul elsőre, még akkor is ha már nem szűz, de új partnere van. Természetes dolog, le tudod győzni a félelmeidet. Hajrá!
márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Nincs félelem, ha nem fullos szexet beszéltek meg, hanem csak pettinget.
márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:
Én annak idején azt tanácsoltam a lányomnak,hogy akkor feküdjön le a fiúval,ha az annyira el tudja venni az eszét, hogy semmilyen kérdés nem marad, csak az őrült vágy.
márc. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!