Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka a folyamatos hűtlens...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka a folyamatos hűtlenségnek férfi oldalról?

Figyelt kérdés

Eddig minden párkapcsolatban félre lépett…. Most a szeretőt is “megcsalta” a feleség mellett…. Pár hónap után valahogy mindig talál valami új nőt….

Látszatra egy intelligens, normális ember. A nőkkel nem szakít, hanem a szexet max leépíti, de a kapcsolatot fenntartja.



márc. 23. 15:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
Élvezi az életet, és megteszi. Mert megteheti. Ne ácsingózz utána, pár kategóriával feletted van (mindenben)
márc. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Két féle férfi hűtlen típus van. Ő az a típus, aki innen szerez önbizalmat és így élvezi az életet. Vele nem érdemes monogám kapcsolatban gondolkodni, mert egyikőtöknek sem lesz jó.


Van az a típus is, aki alapvetően hűsèges, de testileg-lelkileg nem kapja meg a párjától azt, ami neki nagyon fontos lenne. Annyira megtöri ez, hogy félrelép. Vele èrdemes dolgozni a kapcsolaton és folytatni, vagy elköszönni. Akiről te írsz, szerintem nem ez a kategória, hanem az előző

márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok,sajnos ez van.Vagy nem sajnos.

45F

márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
De mi az oka? :)
márc. 23. 16:19
 5/20 anonim ***** válasza:
AZ is lehet az oka hogy nem tudjátok kielégiteni.
márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Megpróbálom összefoglalni.


Amikor kellett vagy lehetett volna akkor nem éltem,nem szexeltem.Nem éltem ki magam.

Most pótolom.

Ennyi idős koromra sokkal jobban tudom élvezni.

Egyszerűen hajt az újdonság.

Önbizalmat ad,a nyilvánvaló élvezetek mellett.

Nagy a szexuális étvágyam.

Kb.ezért.

márc. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszod! Ilyenkor a nőket “megunod”? Majd jön a szakítás? Vagy egyszerre simán párhuzamosan több? Azzal a helyzettel mit kezdesz, ha lelki sérülést okozol?
márc. 23. 16:28
 8/20 anonim ***** válasza:

Igen,megunom.Van akit néhány alkalom után,van akit évek után,ez változó.

Törekszek minél kevesebb érzelmet belevinni,illetve előre jelezni szoktam,hogy nem keresek komoly kapcsolatot.Persze ez van,hogy máshogy alakul,olyankor nyilván fáj y szakítás nekem is.

Igen,van hogy párhuzamosan több is van,most pl.2-3 partnerem is van.

márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezo ez ugyan olyan mintha azt kérdezném, mi az oka hogy adott nőknek lóg a cicijük, és durván tátong a puncijuk?


Semmi! Genetikailag ilyenek vagyunk mi emberek. Egyik ilyen másik olyan. Nem kell betegséget keresni benne

márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9-es


Nem jó a hasonlat.Én pl.régen nem voltam ilyen,el sem tudtam volna képzelni.

De változunk,mert a külső hatások is befolyásolnak.Ez nem genetika.3,6,8 is én voltam.

márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!