Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka a folyamatos hűtlens...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka a folyamatos hűtlenségnek férfi oldalról?

Figyelt kérdés

Eddig minden párkapcsolatban félre lépett…. Most a szeretőt is “megcsalta” a feleség mellett…. Pár hónap után valahogy mindig talál valami új nőt….

Látszatra egy intelligens, normális ember. A nőkkel nem szakít, hanem a szexet max leépíti, de a kapcsolatot fenntartja.



márc. 23. 15:41
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Ez jelenti számára az egyetlen sikerélményt, mert más területen nincsenek sikerei.
márc. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

11 ez általánosítás.

Az élet minden területén sikeres vagyok...

márc. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
A kötődés, illetve annak hiánya még bennem kérdés? Aki állandóan váltogatja az intim partnereit, az tud egyáltalán szeretni és ragaszkodni valakihez ?
márc. 23. 16:55
 14/20 anonim ***** válasza:
13 ugye te nő vagy?
márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen 13-as, tud. Csak neki olyan nagy a szíve , hogy sokan beférnek 😎
márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok.
márc. 23. 17:10
 17/20 anonim ***** válasza:
49%

Gondoltam,hogy nő vagy.

A férfiak alapból máshogy állnak a kapcsolatokhoz,nekik nem olyan fontos az érzelmi szál,mint nektek.

Ezért is mennek bele,és lépnek ki könnyebben kapcsolatokból.


Még mielőtt nekem esnének,nem azt mondom,hogy az összes férfi egy érzéketlen tuskó,csak azt,hogy máshogy vagyunk beállítva.

márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Senki nem esik neked ( legalább is remélem) kedves 17-es! Igen, abban valóban mások vagyunk, hogy érzelmek nélkül nehezebben megyünk ( általában) bele a szexbe.

Ezek szerint a férfiaknál teljesen külön tud válni a kettő? Vagy, aki igazán fontos, azt nem csalják meg? Vagy ha valaki hűtlen típus, akkor bármilyen nőt megcsal?

Köszönöm egyébként a tanulságos válaszokat!

márc. 23. 18:31
 19/20 anonim ***** válasza:
78%

Elég tág fogalom ez az érzelmi rész, de igen,teljesen külön tud válni a kettő.De nőknél is,csak az ő esetükben sokkal kisebb százalékban.Szinte elhanyagolható szerintem.



A férfiak mások.Őket jobban a farkuk,a vadászat,a hódítás vezérli.Ismerek sok házas férfit,szép feleség,gyerekek,egzisztencia mind megvab,mégis félrejárnak,kisebb-nagyobb mértékben.

márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem az ilyen ember "vágyvezérelt". Na jó, ösztönvezérelt, csak az csúnyán hangzik...
márc. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!