Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők/Asszonyok Mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők/Asszonyok Mi a véleményetek arról a pasiról akinek alul az intim test részét, igazi háborítatlan dzsungel fedi?

Figyelt kérdés

És még a háta is szőrős.

Mi lenne a reakciótok,ha az ágyban az első alkalommal szembesülnétek ezzel.



márc. 24. 05:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
26%

Elég Undorító.

De legalább ennyire zavaró, hogy a kérdésben az "akinek" elé nem tettél vesszőt, a "testrészét" után pedig igen. Hogy kerül oda?! És a testrészt hol láttad eddig két szóba írva?

És még szőrös is vagy...

márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
13%
Manapság már nem vagy férfi,ha nem szőrtelenítesz és veszel részt a prájdon.Már István király is szőrtelenített,le vagy maradva,kérdező.
márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%
Gusztustalan ha szőrős szerintem.
márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%
Párom most sem szőrtelenít szerencsére. Igaz, a háta csupasz, egyedül ott nem bírnám a szőrt.
márc. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
A háton nem lennék elájulva a gyönyörtől, de úgy lennék vele, legalább van még értelmes pasi, aki természetesen hagyja a szőrzetét, nem borotválja magát mindenhol mint egy nő.
márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyos mértékig oké,de a lóf@sznak is van vége azt mondják
márc. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem igen szeretem.
márc. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%
7-es: mellszőr nélkül nekem pl. nem férfi egy férfi. De a hátszőrt én sem szeretem. Eleve látszik valakin levetkőzés nélkül is, hogy mennyire szőrös, arra nem az ágyban kell rájönni. Alul viszont szőrös lehet, az a normális.
márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!