Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért erőltetik a "háborítatla...

Miért erőltetik a "háborítatlan szülést" arra aki nem akarja?

Figyelt kérdés
Egyrészről megértem, hogy vissza akarják szorítani a beavatkozásokat, de miért nem rendelkezhet az anya a saját teste felett? Miért nem dönthet a nő arról, hogy hogyan akar szülni? Miért kell rögtön pszichológust és tanfolyamot javasolni, ha a nő fájdalomcsillapítást, esetleg műtétet szeretne? Miért nem lehet azt támogatni, segíteni, ha valaki nem csak az újra trendi őskori módszer szerint akar szülni? Elfogadni azt, hogy valakinek nem elég az aromaolaj, a derékmasszázs, "ügyes ősanya vagy csak így tovább" hipnomaszlag? Miért kell megtagadni az edát, császárt ha a nő ezt szeretné, így érezné magát biztonságban?
2022. febr. 5. 14:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%

nem tagadják meg, magánban azt szúratsz magadba amit csak akarsz.


Amúgy meg azért mert se az eda se a császár nem tesz jót a babának

2022. febr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%
Hol erőltetik a háborítatlan szülést? Mert itthon kvára nem. Azért kell küzdeni, hogy hagyjanak békén. Nem azért, amit te írsz.
2022. febr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Kedves 1, magánklinika Magyarországon jelenleg csak Budapesten és Pécsen van. Az első 3, a második 6 órányi autóútra tőlünk.

Kedves 2, de ebben a városban kvára erőltetik.

2022. febr. 5. 14:14
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Hol?
2022. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező ha császárt akarsz szépen odaautóztak a megbeszélt időre és tök mindegy hol a magánklnika
2022. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek a 2es valaszoloval,hol eroltetik? Épphogy magadnak kell, hadakozni h nem nem akarsz pl császárt.
2022. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%

Nekem az a véleményem, hogy egyrészt ez nem kellene hogy kívánságműsor legyen. Nyilván a természetes szülés a természet rendje, nem kell hozzá 16 ember, az aneszteziológustól a műtőssegéden át, mert a kedves Mama fél a szüléstől. Picit mindenki fél szerintem, de eddig majdnem mindenki kibírta. Más a sürgősségi persze, meg ahol indokolt orvosilag.

És itt jön a másik rész, hogy annak aki nem akar, nem mer, nem kíván szülni annak nem kell, nem kötelező. Nem kell pszichológus meg anyamkinja hogy ő szorong a szüléstől, ha így van, nem kell szülni. Írom, valamennyire szerintem mindenki szorong, de aki ennyire, ha valaki pl fél a magassagtól, nem kell ejtőernyőznie. Nincs olyan, hogy nekem orvos írja alá hogy csak lassan zuhanhatok, mert félek. Aki fél, annak nem kell felmennie a repülővel hogy leugorjon.

Lehet lepontozni.

2022. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
91%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, nekem senki nem erőltette a háborítatlan szülést, az ellenkezőjét inkább.
2022. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
18%
7es kb mindenkit lepontoznak😂😂😂
2022. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Szóval, ha gyereket akarok, de fájdalomcsillapítót kérek szüléshez, akkor inkább ne szüljek?
2022. febr. 5. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!