Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gáz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha engem a kifejezetten kövér nők szexuálisan felizgatnak?

Figyelt kérdés

Tehát olyan 90-100kg között is.

Valahogy folyton az motoszkál a fejembe, hogy jól megd**nám.

Vastag combok, meg alapvetően vastagabb testalkat jobban tud vonzani. Szeretem azt ha magamhoz szorítom/ölelem és érzem, hogy vastagabb, teltebb teste van.


Nem tudom mennyire veleszületett vagy kialakult dolog-e ez. Veleszületett, mivel már a Villendorfi Vénusz is duci volt, mert azt termékenységhez társították.

Viszont korábban volt kapcsolatom egy kifejezetten karcsú, soványabb nővel is. Viszont nála amikor betettem, akkor elég csontos, kemény volt, így a kukimat is nyomta.

Viszont egyszer egy teltebb nővel is volt kapcsolatom, nála viszont nagy gond volt, hogy ne élvezzek el egyből pár perc után. Sokszor olyan kellemes volt, hogy elmentem nem sokkal azután, hogy betettem. Azóta is valahogy ha telt nőkre gondolok az ágyban akkor az jut eszembe, hogy sokkal kellemesebb ha beteszem nekik.

Volt egy munkatársam is, aki 95kg volt és kb 165-170cm közötti és olyan kellemes volt amikor egyszer nála aludtam és engedte, hogy simogassam a vastag combjait 🤤


Egyébként én egyáltalán nem vagyok túlsúlyos, viszonylag sportos alkat vagyok, 180cm/70kg



márc. 24. 10:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#8


Nincs fétisem, a szó konkrét értelmében.

Tehát voltam együtt átlagos testalkatú nővel is, mert egyéb dolgokban passzoltunk.

Ez csak szimpla preferencia. Tehát ha mondjuk valaki szereti a szőkéket, még nem zárja ki, hogy ne legyen együtt mondjuk barnákkal.

Ahogyan ha nekem jobban bejönnek a "van mit megfogni rajta" nők, még nem fogok senkit csak amiatt elutasítani ha karcsú.

márc. 24. 11:02
 12/30 anonim ***** válasza:
33%
Nagyon jó 10-es, csak így tovább 😉 Nem tudom mit szűrtél le abból amit írtam , de nem hibáztatni akartam senkit sem, hanem rávilágítani arra, hogy a kérdezőnek gyakorlatilag betegség-fétise van. Mert attól hogy gyakori, az elhízás bizony még betegség. Ráadásul elég szembetűnő is
márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

#12

Nem gondolom, hogy hibáztatsz bárkit, de például gyerekkorom óta kövér vagyok. Tudod miért? Mert bsztak elvinni orvoshoz és most nekem kell helyre tenni azt, aminek meg sem kellett volna történnie. Ezt mások nem tudják, csak ítélkeznek. Ennek ellenére egyetértek veled.

márc. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
#13 hány éves vagy, ha nem titok? Hogy merült fel, hogy beteg vagy?
márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is tetszenek a kövérebb csajok, volt is több eléggé túlsúlyos partnerem is. Azért jobb az egészséges határokon belül maradni.
márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

#14


29 vagyok.


Úgy merült fel, hogy tünetek alapján már 14 évesen tudtam, mi lehet a gond. Aztán az élet problémái fontosabbak voltak, mint az egészségem és 2017-ben jutottam oda, hogy kezdjek magammal valamit. Magánban indultam el felderíteni, mi a bajom.

márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Tehát 22 éves korodig nem tettél semmit. Nem mentél ingyenesen állami intézményekbe, pedig tudtad van baj, és arra is volt ötleted mi a gond. Mégis, még most is a szüleidet okolod.


Nem tehetsz a betegségedről, de arról igen hogy nem tettél ellene. Nekem ha bajom volt,mentem. Ellenszélben is! Első beleegyező nyilatkozatomat éppen a 18. szülinapomom írtam alá, mert anyám nem lett volna hajlandó elkíséri (és még nem vagy önjogú, addig a gyámod írhat alá ilyeneket)

márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Mondom az élet dolgai fontosabbak voltak. Nem mindnekit volt ugyanolyan körülmények között. Látom a szövegértés az nehezen megy. Születésem pillanatában gond volt a pajzsmirigyemmel, csak kicsinek is leszrták. Őszintén, bebeszélhetsz akármit, te is csak egy ítélkező baromfi vagy. Erre tart ott a társadalom ahol. Engem kvára nem érdekel, ki mit tesz magával. Ő dolga. Külsőségek alapján sem fogok senkit elítélni. Honnan tudjam, milyen élet van mögötte?
márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy az élet dolgai? És miért kéne a kivizsgálások miatt teljesen hanyagolni az "élet dolgait"?


Ugye tudod, hogy ez mind csak hárítás, kifogás?

márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#18


Én nem ítélkezem feletted. Szerintem nekem bejönnél így is 🤤

márc. 24. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!