Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gáz ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz ha engem a kifejezetten kövér nők szexuálisan felizgatnak?

Figyelt kérdés

Tehát olyan 90-100kg között is.

Valahogy folyton az motoszkál a fejembe, hogy jól megd**nám.

Vastag combok, meg alapvetően vastagabb testalkat jobban tud vonzani. Szeretem azt ha magamhoz szorítom/ölelem és érzem, hogy vastagabb, teltebb teste van.


Nem tudom mennyire veleszületett vagy kialakult dolog-e ez. Veleszületett, mivel már a Villendorfi Vénusz is duci volt, mert azt termékenységhez társították.

Viszont korábban volt kapcsolatom egy kifejezetten karcsú, soványabb nővel is. Viszont nála amikor betettem, akkor elég csontos, kemény volt, így a kukimat is nyomta.

Viszont egyszer egy teltebb nővel is volt kapcsolatom, nála viszont nagy gond volt, hogy ne élvezzek el egyből pár perc után. Sokszor olyan kellemes volt, hogy elmentem nem sokkal azután, hogy betettem. Azóta is valahogy ha telt nőkre gondolok az ágyban akkor az jut eszembe, hogy sokkal kellemesebb ha beteszem nekik.

Volt egy munkatársam is, aki 95kg volt és kb 165-170cm közötti és olyan kellemes volt amikor egyszer nála aludtam és engedte, hogy simogassam a vastag combjait 🤤


Egyébként én egyáltalán nem vagyok túlsúlyos, viszonylag sportos alkat vagyok, 180cm/70kg



márc. 24. 10:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
22%

Gyere d.gd meg a nejem. Már 3 éve nem nyúlunk egymáshoz


38F

márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Izlesek és pofonok .
márc. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám magam elviselni ha kövér lennék ettől függetlenül más lehet az nyugodtan de én nem szeretnék az lenni sosem voltam az de egy fél éve kb majdnem elkezdtem kövéredni aztán (mert az is akartam lenni )ez azt jelentette hogy még nem voltam kövér de ha tovább folytatom akár az is lehettem volna , aztán rájöttem hogy inkább nem szeretnék és le adtam 6 kg
márc. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

#23

És most akkor vékony vagy?😊

márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
#24 sok emberhez képest igen de nem az az anorexia típus
márc. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

#25

Kb az ideálom (vágyam) lehetsz akkor😊

márc. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
#25 vagyok , ezt úgy értettem hogy lehet hogy 46 kg kevés de egyrészt alacsony is vagyok másrészt meg nem lóg ki a csontom
márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#26 vagyok.

Mondom én, hogy épp a vágyaim testalkatát birtoklod😊

márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.Engem csak az extrém kövér nők izgatnak,nem tudok ellenállni a hatalmas idomoknak.Imádom az óriási popsit,a terebélyes,lógós pocit,a vaskos combokat.Ilyen az ízlésem,nem szégyenlem.A sovány vagy átlagos testalkatú nők nem hoznak lázba.
márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Az emberek különböznek. Én a 175cm-nél alacsonyabb, de 130kg-nál súlyosabb lányokat preferálom.


F/30

márc. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!