Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy buliban egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy buliban egy random fiu/ férfi oda menne hozzátok, azzal a kérdéssel, hogy ki nyalhatna e titeket a wc-ben vagy, hogy ti le szopnátok e őt mi lenne a válaszotok?

Figyelt kérdés
Rá nézése kedvesnek és aranyosnak, ápoltnak tűnik. Hasonló korú mint ti. Ha benne lennétek miért, melyik opcióban és hány évesek vagytok? (ha nem az magától érthető xdd)

márc. 24. 16:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
35%

Miért vagyunk bunkók?

#5 vagyok

márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%
Azt mondanám, hogy nem, és visszakérdeznék, hogy leszopná-e egy biszex barátomat.
márc. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Az eddigi válaszok csak akkor igazak, ha a férfi nem néz ki jól. Ha jól néz ki, benne lennének.
márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
79%

Férfi vagyok.

Szerintem igen paraszt ilyet kérdezni.

100bol 1 lány aki azt mondaná, hogy okés.

Viszont!!!

Ha buliban látsz egy lányt aki mindenkinél nyomul, kelleti magát stb akkor be lehet próbálkozni nála.

De nem egy ilyen mondattal, hanem szépen normálisan, aztán látod a reakciót és alakul a szitu.


Én úgy gondolom.

Kérlek ne pontozz le, inkább írd le mit gondolsz.

márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ha jól néz ki, benne lennének"


Szerintem a saját magad nevében nyilatkozz arról, hogy kit szopnál le egy WC-ben, vagy kinek hagynád, hogy leszopjon. Elhiszem, hogy neked elég, ha jól néz ki.

márc. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Wc-ben

Olyan romantikus 🤣

márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nemleges valasz. Pont a wc-ben? Really? Fertőbb helyen nem is lehetne. Jah es ha ezzel kezdene, akkor offos. Ha kicsit összemelegednenk este, akkor lehet megengednem csak nem egy wc-ben.
ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
87%
Egy idegent??? Ki tudja mit kapnék el tole
ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!