Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha vágyom rá de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha vágyom rá de neki van valakije?

Figyelt kérdés

Amikor megismerkedtem vele még nem tudtam van valakije aztán a beszélgetés során ez kiderült és én sokáig nem beszéltem utána vele. Most megint beszélünk de mondtam hagyjuk a dolgot nem lehet köztünk semmi hisz barátnője van. Direkt figyelek rá mit mondok neki hisz nem akarom ismeretlenül sem megbántani a párját.Tudom nagyon ritkán van szex köztük ő pedig már nem is kívánja de neki akkor is ott van ő...

Nem tudom mit tegyek mert nagyon vágyom rá nem csak szexuálisan azt hiszem érzek iránta valamit.teljesen oda vagyok érte de nem szabad ezt tennem. Hogyan zárjam le? Mit mondjak, hogy ne bántsam meg de le tudjuk zárni végleg?

Előre is köszönöm a válaszaitokat.



márc. 25. 08:19
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Megmondod, megírod neki hogy neked ez így nem jó. Úgy érzed többet érzel, de tiszteletben tartod a kapcsolatát ezért inkább le szeretnél zárni vele minden jellegü kapcsolatot. Elköszönsz tőle és tiltod mindenhonnan. A többit majd az idő tudja legyőzni csak.
márc. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen az lesz a legjobb ha soha többé nem beszélünk csak nehéz de jobb lesz ha nem megyünk egy beszélgetésnél tovább az a lány nem érdemelné meg ezt biztosan...
márc. 25. 08:57
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
A legtisztább ha lezárod. Ez a legkorrektebb főleg önmagaddal szemben, ezzel megkímélve magad, a jövőben rád váró lelki problémáktól
márc. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha ő is érez irántad, akkor ne egyoldalúan mondj neki bármit is, hanem közösen beszéljétek meg!
márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
ha gyereke van és felesége, akkor ha lenyúlod sem legy boldog életed, erre mérget vehetsz!
márc. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nagyon naiv vagy. "Tudom nagyon ritkán van szex köztük ő pedig már nem is kívánja" Ezt meg honnan tudod? Ugye a "nagy, de foglalt és hüséges Ö vallotta be neked toredelmesen? Ha igy van, ez azt jelenti, hogy jaj de megdugnálak és lennék a dugo pajtid, de a valakimet nem hagyom ott miattad!
márc. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nincs gyereke és felesége sem hanem barátnője van. De a lényegen nem változtat, mert akkor is foglalt.

A barátnőjét nem ismerem de az ő egyik munkatársát igen, neki rendszeresen elmondja, hogy a párjával szinte nincs szex közöttük és neki ez így jó mert úgyis vele marad bármi is történjen.



Beszélünk mindenről de nem mindent hiszek azért el neki, és hiába érzek iránta bármit is ezt minél hamarabb le fogom zárni.

Persze rossz de addig míg ők együtt vannak nem lehet köztünk semmi. Miattam meg nem kell, hogy szakítsanak. Egyébként egy közös ház köti őket össze.

márc. 25. 11:28
 8/10 anonim ***** válasza:
márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fulár ***** válasza:
38%

Én is hasonlö helyzetbe kerültem.(42 éves férfi vagyok).Én azt tettem amit fentebb is javasoltak.Képtelen lennék így"belerondïtani"bármibe.Nekem többet ér az,hogy a tükörbe tudjak nézni.Inkább pusztulok el egyedül.

Ha annyire boldogtalan lenne az illetô és lenne egy csöpp esze akkor már réges régen lezârta volna a rossz vagy nem működő kapcsolatát.

márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
Legyél szeretetreméltóbb, mint az ő valakije.
márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!