Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan férfi, aki finoman...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi, aki finoman csinálja a szájba dugást?

Figyelt kérdés

Bocsánat a vulgáris szóhasználatért, így a legegyszerűbb kifejezni.

Úgy vettem észre, hogy aki erre a szájba dugós "műfajra" nyitott, az inkább durván, korlátok nélkül szereti, úgy, hogy a nő taknya-nyála egybefolyjon, öklendezzen, könnyezzen. A másik típus pedig az, aki ilyesmire semmilyen formában nem vágyik, max. szimpla orálra, ahol a nő az aktív fél, aki a tempót és a mélységet diktálja, a férfi lényegében csak élvezi és átadja magát az élménynek.

Vannak olyanok, akik szívesen veszik kézbe az irányítást, de óvatosan, nem ilyen BDSM stílusban?



márc. 26. 02:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
82%
Én érzékien, finoman és lágyan csinálom.
márc. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
55%
Hát babám ez pont nem a finomkodásról szól.
márc. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan exem, akit nagyon szájba lehetett dugni, azt imádta nagyon.
márc. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Durvábban szoktuk, de még épp azon a határon hogy nincs ez a taknyos-nyálas dolog. Mindketten így szeretjük.


N

márc. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam finoman és vadul is. Ha durván csinálom hamarabb elélvezek. De van amikor hosszabban és finoman csinálom , az is jó.
márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

Én is durván szeretem csinálni a lánynak. Mikor egyre gyorsbban és mélyebbre dugom, meg mikor ráhúzom a fejét a farkamra.


Közbe simogatom az arcát vagy cirógatom a haját legjobb dolog a világon

márc. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Inkább változónak mondanám, hol ez,
márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak értelmes pasik. Én szeretem ha megdugja a pasim a számat. Kommunikálni kell a pasival. És ha nem egy vadbarom, megérti mit akarok élvezek. És ha én élvezem ő is jobban élvezi. Néha szeretem keményebben is. 27N
márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Van. Ilyen téren mindig a partner számít, hogy vele meddig lehet elmenni, hol vannak a határai. Még akkor is, ha semmi köze a bdsm-hez a kapcsolatnak/együttlétnek, függetlenül attól, hogy alapvetően domináns vagyok. Nekem fontos, hogy a másik is megkapja azt, amit szeret.
márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak finomabban csináltam.
márc. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!