Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak tetszik az egyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak tetszik az egyik fiatalabb haverom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég régóta együtt vagyunk a párommal és egyébként jól megvagyunk egymással. Én voltam neki az első, soha nem is nézett más férfira. Viszont egy pár hónapja el kezdte érdekelelni az egyik tizen valahány évvel fiatalabb haverom. Sokat kérdezget róla és nem is tagadja le, hogy bejön neki. Elég jóképű srác egyébként, minden héten másik csajjal van. Neki is bejön a párom ő mondta. Szerintetek felajánljam a páromnak, hogyha van kedve feküdjön le vele nyugodtan. Elhagyni biztos nem hagyna el miatta viszont izgat a gondolat, hogy szexelnek. Valakinek van tapasztalata hasonló helyzetben?

dec. 21. 06:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
29%

Igen enged meg neki mert izgalmas más után dugni

Nekem nagyon bejön 5 évig éltem ilyen kapcsolatban

dec. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
55%

Én a helyedben felajánlanám nekik hogy keféljenek, de csak úgy hogy előtted! Vagy 3-asban.

Mindkettő nagyon izgi tud lenni!

De ha nem vagy ott, az max.csak nekik lesz jó!

Szerintem ne hagyd ki semmiképp! :)

dec. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:
33%
Igen engedd neki, ne sajnálj tőlle ennyi örömöt szorakozást.
dec. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%

Én csak magamból indulok ki (L28), de én egyik komoly kapcsolatomban sem tudtam ezt elképzelni. Mármint, hogy kettesben, vagy hármasban egy másik pasival legyek.

Akkor már benne voltam, amikor a kapcsolat már csak arról szólt, hogy jó a szex és minden más leépült, de ekkor már tudtam, hogy a pasival a hátralévő közös napjaink igencsak végesek.


Szóval attól függ mit akarsz a lánytól.

dec. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
68%
Tankönyvi eset. Ezért ne jöjj össze szűzikével. Gondolod, te vagy neki az első és az utolsó? Előbb utóbb úgyis eljön a szakítás ideje, lesz rá mentség de a valódi ok az lesz, hogy másokkal is ki akarja próbálni. Ez van tesó.
dec. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
4es Értem amit mondasz és valószínű neked van igazad. Elég komoly a kapcsolat egyébként és tényleg nem lenne értelme elrontani ezzel. De attól még baromira izgat a gondolat az a baj.
dec. 21. 08:18
 7/34 anonim ***** válasza:
83%

Én is csak a férjemmel feküdtem le, 17 éves korom óta vagyunk együtt, pedig nem vagyok egy bányarém és még aszexuális sem vagyok, sőt. 😅 Mégsem akarok mással szexelni, azt viszont megjegyzem ha egy-egy pasi jól néz ki. Engem mondjuk jobban izgat, hogy vegyünk be egy lányt.


30/N

dec. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
7es Nálunk is kb ez van. Gyerekszerelemből indult a kapcsolat. Elég sok mindent megbeszélünk így ezt is. Ő is nagyon szép nő egyébként. Valószínű nálunk is csak fantázia marad de azért jó ilyen storykat olvasni.
dec. 21. 08:31
 9/34 anonim ***** válasza:
84%
Amennyiben hajlama van rá úgy is lefekszik a sráccal, ha tudsz róla, ha nem.
dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 kisördög1 ***** válasza:
100%

Egyrészt mindenképp tisztességes dolog a párod részéről, hogy őszinte.

Azt, hogy mi fér bele a kapcsolatotokba azt mi ismeretlenül nem tudhatjuk. Van akinek már ez sem, van aki simán engedné, sőt még biztatná, izgatná is.

dec. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!